16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

Людина нашого міста: про сусідів і їхні справи

Такої капризної осені не пам’ятаю давно.  А тому наче де тут помічати щось краще, світле. Адже в час воєнного лихоліття (впевнена, що наші славні Збройні Сили здобудуть перемогу над ворогом – супостатом!) маємо сповна трагічного. Тому якось по – особливому сприймаєш все позитивне, що вражає уяву.

Ось хоч би облаштування території біля знаної всім споруди, зокрема, у крилі, де розташовується КП «Розділжитлосервіс»: приємні лавочки, висаджений сад, вишукана клумба, що стилем нагадує японську ікебану, навколо гарні квіти. Порядок зразковий. Вчасно скошується трава, обрізаються кущі і дерева. А поруч навколишніх житлових будинків – охайні діляночки з дбайливо доглянутими квітами, якими не можна не замилуватися.

Особливо цього літа виділяється будинок №39 по вулиці Грушевського. Усі люди, що проходять доріжкою у цьому районі, задивляються на цю дивовижну красу. Як не подякувати за цей витвір його авторам – пані Галині та пані Валентині. Так тримати, шановні мої квартальні сусіди!

Та особливе слово про тих, з ким живу поруч понад 60 років у під’їзді №1 по вул. Грушевського, 41.За цей немалий проміжок часу жодного разу не чула ніяких сварок, не було ні з ким непорозумінь чи неприємних пригод. А мешканці тут майже усі старожили, такі ж порядні та зичливі і їхні діти та внуки. Усі підтримують порядок, традиції.

Але окремо хочеться сказати про  двох сусідок – непосидющих: Ольгу Михайлівну Кропко та Марію Костянтинівну Мартинів. Пані Оля – медик з великим досвідом.  Тому чи зміряти тиск, чи дати укол або ж пораду фахову – усі звертаємося до неї. Вона усім допомагає, завжди підтримає, заспокоїть, вселить віру, що все буде добре. За що усі їй щиро вдячні, а я – особливо.

А коли навесні біля дому зацвітають два красиві кущі, то мало хто знає, що їх садила пані Оля. Відсвяткувавши усі дотеперішні ювілейні дати з нулями, ця статечна пані залишається завжди привітною, доброю, чуйною до всіх. Тож такою їй бажаю залишатися на довгі роки.

Пані Марія – представниця молодшого покоління, але з таким життєвим досвідом і багажем знань, що завжди дасть будь – кому потрібну корисну пораду. Разом з чоловіком, паном Євгеном виростили двох синів і доньку, тішаться онуками і мають уже дорослого правнука.

І хоч сьогодні життя склалося так, що живуть не всі поруч, проте приїжджають відвідати Марію Костянтинівну та Євгена Євстахійовича часто, їхню любов і повагу відчувають постійно. І ні трагічна загибель сина Віктора під час виконання професійного обов’язку, ні інфаркти та всі життєві негаразди не похитнули їхньої життєвої світлої позиції, особливо пані Марії. У цій невеликій на зріст поставній жінці б’ється серце сильної, мудрої Людини. Від неї ніколи не почуєш ніяких нарікань – лиш добру розумну  пораду людини, яка завжди прийде на допомогу.

А біля її порогу уже чатує 80! Тож думаю, що цей особливий День зі своєю великою родиною для Вас буде незабутнім. Здоров’я Вам і благополуччя, пані Маріє, на довгі роки!

Я вдячна долі, що в період життєвої осені є поряд такі люди з під’їзду №1 будинку, 41 по вул. Грушевського. Бажаю всім добра і миру, спокою і благополуччя. Підтримуймо одне одного, наближаймо усім, чим можемо, світлий День Перемоги!  

 Надія КУЦЬ, мешканка під’їзду №1 будинку №41 по вул. Грушевського

Схожі повідомлення

Кінець року – початок нового проєкту від House of Europ

admin2

Відбулась презентація книги Зіновія Горіна “Зродились ми великої години…”

admin3

Спільнота “Ми разом” потребує підтримки для збільшення маскувальних сіток для потреб військовослужбовців

admin3

Ярош: якби не добровольці, ми б втратили Донбас у 2014-му

admin3

Неймовірний новороздільський квартет саксофоністів

admin2

Передача воїнам-новороздільцям. Підтримуймо ЗСУ!

admin2

Залишити коментар