16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Вокальна студія Ірини Чернової – знову високі нагороди

Після певного періоду затишшя, викликаного канікулами, локдаунами та трагічною подією в життя керівника вокальної студії Ірини Чернової, яка втратила найдорожчу людину – маму, ми знову почули  про нові творчі перемоги співочого колективу Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Напевно, увесь потенціал любові і добра, який належав  мамі, Ірина Чернова  витратила на своїх вихованців, вкладаючи у них не лише свої уміння, а й душу, як кажуть, розвиваючи і леліючи дитячі таланти, допомагаючи їм розправити крила.  Це відзначає і журі конкурсів, вручивши керівнику Черновій Ірині Михайлівні подяку за високий професіоналізм та майстерність, виховання  молодого покоління  в дусі патріотизму, духовності, шанування  культурних традицій  та цінностей.

Всеукраїнський дистанційний  конкурс- фестиваль  «Ми роду козацького діти»  (м. Нова Каховка) серед лауреатів відзначив і новороздільских дітей: вокальна студія Ірини Чернової Новороздільського БДЮТ з піснею “Україна – це ти”  отримала I-шу премію,  Польова Софія (пісня “Україна – це я”)  – l-ша премія, Зозуля Христина (випускниця вокальної студії, пісня “Молитва”)  –  також 1-ша премія.   Три золоті сходинки п’єдесталу – це круто!

Схожі повідомлення

22 липня, Малехів – не буде води

admin2

Колектив Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Андрія Гергерта сумує

admin3

Теплові лічильники – від “Нафтогаз-Тепло”

admin2

Облаштування і благоустрій міста: факт і резонанс з пропозиціями

admin3

Новороздільські підлітки назбирали 363 гривні і занесли у добровільну спільноту “Ми разом”, аби збільшити фонд на придбання тканини для плетіння маскувальних сіток на фронт

admin3

З Днем працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення!

admin3

Залишити коментар