16.5 C
Lviv
16.07.2024
Україна

Дизайн кав’ярні в стилі Прованс

Сучасна кав’ярня – це зручне та затишне місце, де кожен зможе відпочити наодинці з власними думками чи в компанії родини та близьких друзів. Тому дизайн кав’ярні варто вибирати так, щоб створити справжній оазис посеред сучасного гіперактивного міста. Дизайнери студії Іоносфера відмічають неймовірну популярність стилю Прованс, котрий орієнтований на комфорт, тишу та спокій, що базуються на натуральних матеріалах і світлих кольорах.

Важливі моменти при оформленні кав’ярні в стилі Прованс

Прованс не дарма називають стилем французької провінції, адже він нагадуєтрадиційні оформлення маленьких будиночків у віддалених селах Франції. І щоб дизайн інтер’єру кав’ярні чітко відповідав вказаному оформленню, варто притримуватися кількох важливих порад від відомих спеціалістів:

1. Максимум світла. Світло і простір – це базові особливості кав’ярень, оздоблених в стилі Прованс. Цього можна досягти за допомогою великих панорамних вікон від стелі і до підлоги, завдяки яким світло зможе проникати в самі віддалені куточки приміщення.

2. М’яка кольорова гама. Щоб якісніше відбивати та розсіювати світло, кімнати варто фарбувати в світлих тонах. Для французького стилю характерне активне використання білого, молочного, бежевого, кремового чи пісочного кольорів, а також злегка висвітлених та зістарених відтінків оливкового, лавандового, зеленого та блакитного. Такі поєднання допомагають створити в кав’ярні ефект лавандового поля на тлі чистого блакитного неба з пухкими білими хмаринками.

3. Зістарені речі. Цікавий прийом, що дизайнери Ionosfera використовують, оформлюючи дизайн інтер’єру кав’ярні – це ефект зістарених речей та поверхонь. Всі використані матеріали та елементи спеціально фарбують так, щоб з’являлися тріщинки та потертості. Це допомагає створити враження закладу з довгою історією, що несе на собі відбиток часу.

4. Оформлення живими рослинами. Жоден дизайн-проект, що базується на стилі Прованс, не може обійтися без використання справжніх рослин. Горщики з живими квітами розвішують на стінах, ставлять на підвіконня та навіть створюють з них живі перегородки між зонами кав’ярні, а столики прикрашають букетами зі свіжого зрізу чи сушених рослин.

5. Квітковій принт. Зображення рослин та квітів використовують в якості принтів на шпалерах чи при фарбуванні стін, а також на текстилі та оббивках.

Прованс – це натуральність і простота, тому дизайн кав’ярні варто розробляти, використовуючи тільки екологічні матеріали та природні кольори. Так кожен відвідувач відчує себе розслаблено в комфортній і безпечній обстановці.

Схожі повідомлення

Луцький аеропорт здав місцевий скрипаль..

admin2

Львівщина: 5-річну дівчинку вкусила кобила

admin2

Як найбільш вигідно облаштувати сучасний офіс

admin

У жовтні пенсіонери Львівщини віком 75 -80 років отримають підвищені пенсії. Встановлено щомісячну компенсаційну виплату у розмірі до 400 грн

admin3

Де замовити прибирання будинку у Львові?

admin

Троє запоріжців наживалися на продажу автівок, начебто призначених для ЗСУ

admin3

Залишити коментар