16.5 C
Lviv
14.04.2024
Новороздільська ОТГ

“Книга пам’яті  Героїв Новороздільської громади” вийшла в друк

У невеличкій брошурі – наша героїчна новітня історія,  імена, фото, біографічні дані і спогади  друзів, родини, вчителів,  обставини загибелі, посмертні нагороди. Усі 31 Героїв – хто народився та виріс в Новому Роздолі, хто тут навчався, кого сюди привела сім’я – мали спільне  – безмежну відданість Україні, непереборне бажання стати на її захист від російського окупанта і склали найбільшу жертву – віддали власне життя за Україну.

Герої не вмирають! Вони живуть –  у наших думках, спогадах, молитвах, у нашій пам’яті  і поклонінні їм.

Така «Книга пам’яті Героїв» має бути у кожному навчальному закладі, у кожній бібліотеці, у кожній сім’ї, яка втратила  сина, брата, батька.

До речі, закликаємо  мешканців придбати не лише для себе, але і меценатів, котрі придбають і передадуть таку книгу пам’яті полеглих Героїв їх сім’ям – як свідчення нашої людської вдячності за їх подвиг і самопожертву. Перший приклад такої вдячності показала перша вчителька, яка придбала брошуру для мами свого учня, полеглого Героя.

Для придбання – звертайтеся за телефоном 067-45-55-932 (вайбер).

Схожі повідомлення

Благоустрій у Новому Роздолі

admin2

Резонанс: мав можливість взяти участь у симуляційній грі “Світ громад” – ЦІКАВА МОЖЛИВІСТЬ!

admin3

Субвенції з держбюджету для Новороздільської ОТГ: що і де буде зроблено

admin2

Казка в гостях у Тужанівцях

admin2

Від сьогодні, 21 серпня, мощі святого священномученика Йосафата – перебуватимуть у церкві одноіменної Новороздільської парафії УГКЦ!

admin3

Студенти -капарники! Приберіть за собою на зупинці…

admin3

Залишити коментар