16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Зеленський відзначив державними нагородами захисників Маріуполя

20 квітня 2022року.

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами військовослужбовців, які боронять Маріуполь.

Як інформує Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3335359 , про це він сказав у відеозверненні.

“Перед записом звернення я підписав уже традиційний указ про нагородження наших захисників. Державними нагородами відзначені 286 військовослужбовців Збройних сил України. З них 229 – це військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти, яка разом з іншими підрозділами героїчно захищає Маріуполь”, – повідомив Зеленський.

Президент висловив “максимальну вдячність” від усього українського народу 36-й бригаді, “Азову”, 12-й бригаді Національної гвардії України, прикордонникам, добровольцям “Правого сектору”, 555-му військовому госпіталю, поліцейським і тероборонівцям за захист Маріуполя. 

Схожі повідомлення

Зґвалтування – зброя росіян, – посол Британії Сіммонс

admin3

Хто зустрів Новий рік у поїзді?

admin2

Подвиги “Азова” і ставлення держави

admin3

Росію скинули з неба! расійський самальот, іди слідом на……

admin2

Потреби бійців та особисті інтереси

admin3

УЄФА хоче розірвати партнерство з “Газпромом”

admin3