16.5 C
Lviv
17.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Зеленський відзначив державними нагородами захисників Маріуполя

20 квітня 2022року.

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами військовослужбовців, які боронять Маріуполь.

Як інформує Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3335359 , про це він сказав у відеозверненні.

“Перед записом звернення я підписав уже традиційний указ про нагородження наших захисників. Державними нагородами відзначені 286 військовослужбовців Збройних сил України. З них 229 – це військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти, яка разом з іншими підрозділами героїчно захищає Маріуполь”, – повідомив Зеленський.

Президент висловив “максимальну вдячність” від усього українського народу 36-й бригаді, “Азову”, 12-й бригаді Національної гвардії України, прикордонникам, добровольцям “Правого сектору”, 555-му військовому госпіталю, поліцейським і тероборонівцям за захист Маріуполя. 

Схожі повідомлення

Вчора у пожежі згорів 60-річний власник сільського будинку. Будівлю врятовано

admin3

Генератор і небезпека. На Київщині є жертва і постраждалі

admin2

Усе буде ЗНО!!!

admin3

Жорстоке вбивство дружини і дочки на Волині

admin2

“Відсутність Шарія на допиті- це переховування від слідства”- СБУ.

admin1

Сезон кабачків: топ смачних рецептів

admin2