16.5 C
Lviv
15.07.2024
Україна

Кислиця закликав виключити Росію з Радбезу ООН

20 квітня 2022 року.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислица виступив на засіданні Ради безпеки ООН у вівторок, 19 квітня, і закликав виключити Росію із Ради Безпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ : https://censor.net/ua/n3335381із посиланням на заяву Кислиці під час свого виступу в ООН.

За словами Кислиці, нездатність Ради безпеки впливати на війну Росії проти України пов’язана з тим, що “Рада Безпеки продовжує вдавати, що Росія є повноправним і легітимним постійним членом”.

“Наполегливо закликаю Раду безпеки серйозно зайнятися вирішенням проблеми сумнівної присутності Росії в цій залі, яка перешкоджає виконанню Радою його головного обов’язку – підтримці міжнародного миру та безпеки”, – підкреслив постпред.

Кислиця також наголосив, що із січня Рада Безпеки провела більше десятка зустрічей, присвячених російському вторгненню в Україну, але ці засідання не впливають ні на безпеку, ні на гуманітарну ситуацію в Україні.

“Як наші зустрічі впливають на зайняте місце в Раді Безпеки, передбачене Статутом ООН для іншого суб’єкта, якого вже не існує?” – сказав постпред, маючи на увазі положення про те, що постійним членом Ради безпеки визначено СРСР, а не РФ.

Постпред розповів і про “героїзм” російської армії, яка вбивала безневинних громадян, ґвалтувала жінок і дівчат, а також грабувала будинки українців.

Кислиця нагадав, що в понеділок президент РФ Володимир Путін присвоїв 64-й мотострілецькій бригаді російської армії почесне звання гвардійської. Як аргумент глава Кремля послався на “масовий героїзм і доблесть, стійкість і мужність” солдатів цієї бригади.

Він також розповів, що цей підрозділ “згідно з початковими російськими планами мав захопити Київ” і місяць перебував у Бучі під Києвом, влаштувавши терор проти цивільного населення.

“Військові цієї бригади, багато з яких вже ідентифіковані, понесуть відповідальність за масові звірства в Бучі. Така російська інтерпретація героїзму і мужності – вбити сотні беззбройних мирних жителів, зґвалтувати десятки жінок і дівчат і, нарешті, втекти від українських військ”, – сказав Кислиця.

Він також підкреслив, що російські військові продемонстрували стійкість тільки в одному: відступаючи під вогнем українських військ, вони зберігали все награбоване.

“Росіяни залишили боєприпаси, щоб набити свої автомобілі вкраденими комп’ютерами, телевізорами, мобільними телефонами, одягом, килимами, пральними машинами і навіть унітазами”, – зазначив постпред. 

Схожі повідомлення

Гвалтівник і вбивця 7-річної дівчинки вчинив самогубство

admin1

  Життя  Олени Намазової вмить змінилося кільканадцять  років тому у  Херсоні, коли у  оселю її сім’ї з п’ятьма  діточками прийшли добрі люди і принесли дари і слово Боже. Відтоді вона глибоко увірувала у Всевишнього, який щодня дарує їй любов, світло надії і загартовує терпеливістю

admin3

Оце так “наркофермер”: на присадибній ділянці мешканець м. Великі Мости насадив майже тисячу рослин снотворного маку

admin3

Шліфування бетону

admin

Інформаційна кампанія «Маєш інформацію про небезпеку – телефонуй до СБУ»

admin2

Як вибрати запчастини на Mazda 6?

admin

Залишити коментар