16.5 C
Lviv
17.04.2024
Україна

Судова мафія проштовхує через Верховну Раду низку неконституційних рішень з відновлення ВРП, – Жернаков

19 квітня 2022 року.

Судова мафія намагається проштовхнути через парламент рішення, яким дозволить усім суддям-зрадникам повернутися на посади і відсудити шалену кількість грошей. І одночасно фактично скасує судову реформу.

Як інформує Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3335288 , про це на своїй сторінці у фейсбуці написав голова правління Фундації DEJURE Михайло Жернаков,

“За кілька днів до війни звільнилися 10 членів Вищої ради правосуддя, злякавшись перевірки Етичною радою з міжнародниками? Через це ВРП втратила кворум і не може зараз, наприклад, звільняти суддів-зрадників.

Так от. Зараз у парламенті судді проштовхують низку абсолютно неконституційних рішень з відновлення ВРП. Одним із них, наприклад, повноваження ВРП хочуть передати Раді суддів. Нагадаю, це саме той орган, який на догоду судовим мафіозі два місяці не виконував пряму вимогу закону щодо делегування своїх членів до Етичної ради. І тим самим блокував судову рефому, а з нею – міжнародну допомогу Україні”, – повідомив Жернаков.

За його словами, очолює Раду суддів і одночасно цю ганебну кампанію в парламенті голова РСУ Богдан Моніч, “якого на цю посаду привели Вовк і Портнов”. 

На думку Жернакова, через порушення Конституції (за нею звільняти суддів може лише ВРП) навіть найбільш відверті судді-зрадники через наші суди або ЄСПЛ зможуть поновитися на посадах. А Україна їм виплачуватмемо шалені компенсації з бюджету, який інакше б витрачався на відновлення країни і лікування ветеранів. Також ці зміни до закону повністю руйнують реформу і повертають судову систему в часи Януковича. Бо фактично скасовують конкурсний добір членів ВРП і перевірку кадидатів Етичною радою з міжнродниками.

Руйнування судової реформи зашкодить інтеграції України до ЄС (в Опитувальнику ЄС, про який говорив Президент, питання верховенства права – #1), наголошує юрист. 

Схожі повідомлення

Війна росії в Україні: 5 можливих сценаріїв…. І один результат – Україна переможе!

admin2

Водій автівки збив 11-річного хлопчика на самокаті. Підліток – у лікарні, щодо винуватця ДТП проводиться досудове розслідування

admin3

10 порад стоматолога на кожен день

admin

Як вибрати котел для опалення приватного будинку?

admin

Станозолол для жінок: плюси та мінуси використання у бодібілдингу

admin

Викрадення в стилі “лихих 90-х”: 5 жовтня ввечері двоє львів’ян викрали іноземця, який виходив з будинку, аби за викуп відпустити на волю. Та ба! Завдяки очевидцю злочину поліцейські затримали бандитів

admin3

Залишити коментар