Зеленський відзначив державними нагородами захисників Маріуполя
20 квітня 2022року. Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами військовослужбовців, які боронять Маріуполь. Як інформує Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3335359 , про це він сказав у відеозверненні. “Перед записом звернення я...