16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Приєднатися до електричних мереж Нового Роздолу – просто і зручно

“Нафтогаз Тепло” збільшує і удосконалює спектр надання своїх послуг. Приміром, відтепер приєднатися до електричних мереж Нового Роздолу чи Новояворівська – зручно і швидко можна он-лайн на сайті ТОВ “Нафтогаз Тепло”.

На фейсбук-сторінці “Нафтогаз Тепло” розмістили звернення:

“До уваги мешканців Новояворівська та Нового Роздолу.

Тепер приєднатися до електричних мереж Новояворівська та Нового Роздолу – ще простіше. Для зручності споживачів наших послуг на офіційному сайті ТОВ «Нафтогаз Тепло» запрацював сервіс «Приєднатися до електричних мереж». Кілька кліків та повного пакету документів достатньо, щоб стати клієнтом ТОВ «Нафтогаз Тепло», не виходячи з дому чи офісу.

Майбутнім нашим клієнтам тепер не потрібно йти в офіс компанії, а зібравши увесь пакет документів, маючи електронний підпис, можна завантажити їх на нашому сайті.

Наші фахівці перевірять документи та відкриють вам доступ до особистого кабінету. Це дасть змогу відслідковувати увесь процес роботи з вашими документами.

У визначений термін наші працівники надішлють вам на електронну пошту технічні умови, що дозволяють підключитися до електричних мереж.

Сервіс доступний як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Ми робимо усе, щоб вам було зручно”.

Схожі повідомлення

Сприяймо, як можемо, волонтерам – їхня діяльність спрямована на потреби ЗСУ. На часі допомогти тим, хто плете маскувальні сітки та виготовляє світильники – обігрівачі

admin3

Робочий візит представників Новороздільської громади у Ленчинський повіт

admin2

Пограбування в аптеці в центрі Нового Роздолу

admin2

Вагони-зерновози, виготовлені на ДМЗ “Карпати” – якісні і потужні

admin2

У Новому Роздолі поліцейські затримали 42-річного зловмисника, який надав неправдиве повідомлення про замінування мерії

admin3

Передача воїнам-новороздільцям. Підтримуймо ЗСУ!

admin2

Залишити коментар