16.5 C
Lviv
18.05.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільська громада – допомога військовим госпіталям

У с. Берездівці  6 вересня біля  будинку сільського старостинського округу зібрався чималий гурт людей, автомобілів, рядком вишикувані поштові пачки, окремо поділені – бо вчергове  Новороздільська громада надсилає гуманітарний вантаж у військові госпіталі 6 обласних центрів – Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя,  Чернігів, Харків, Суми.

Подяка міського голови Ярини Яценко і старости Берездівців Дмитра Сапіги, молитва і благословення отця Івана Рибка.

І знов робота – завантаження  ящиків, доставка на Нову пошту. До речі, цього разу Новороздільська нова пошта  (Мирон Лепкий) дала промокоди на безкоштовну відправку всіх посилок.

Дякуємо всім, хто долучається до формування та відправлення гуманітарних вантажів (адже ця відправка є далеко не першою) – і волонтерам, і дівчатам з медпункту та старостинського округу, і хлопцям, які долучилися до складання, до завантаження, і 8-му батальйон Аратта (хлопці багато дали), і  отцям- сальваторіанцям, гуманітарному центру о. Ростислава Височана. Усім звучали подяки. Зокрема, сім֦’я Поліщуків з Ходорова, яка співпрацює з Дмитром Сапігою ще з 2014 року – нині привіз вантаж син

Цього дня відправили біля 2 тон гуманітарного вантажу у військові госпіталі, де проходять лікування українські захисники, в тому числі воїни  з нашої громади. Медикаменти, засоби гігієни, одяг та інше – це все необхідне для якісного лікування поранених.

Разом наближаємо перемогу!

Схожі повідомлення

Іван – Мар’ян КРЕВЕЦЬКИЙ – гордість Роздільської землі (доповнення до інформації “Новий імпульс у дослідженні  наукової  спадщини  видатного українського історика та громадського діяча Галичини у першій половині ХХ ст. Івана – Мар’яна Кревецького – РЕД.)

admin3

Скорботна  громада зустріла кортеж із тілом воїна Дмитра БРАТИНИ, випускника Новороздільської ЗЗСО №5  та Новороздільського політехнічного фахового коледжу, який добровільно пішов захищати Вітчизну

admin3

Пластовий фестиваль у Новому Роздолі

admin2

Успіх учениці 10 класу ЗЗСО №2 Лілії Ляльковської в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста”!

admin3

Графіки почергового вимкнення електроенергії у м. Новий Розділ 17 листопада

admin3

Кубок Львівщини -2023: команді ФК “Новий Розділ” тричі “Слава!” за перемогу над ФК “Мостиська!

admin3

Залишити коментар