16.5 C
Lviv
28.09.2023
Новороздільська ОТГ

Благодійність для ЗСУ: авто від берездівецької родини

Берездівецька громада активно працює на спільну Перемогу над ворогом. Численні збори, посилки, передачі, плетіня маскувальних сіток – і не вперше з села відправляють воякам автомобіль.

От і 25 квітня на майданчику перед Народним домом с. Берездівці о. Богдан посвятив авто, яке відправляється на потреби військовослужбовців. Берездівецька сім’я Левицьких – Василь, Мирослав і Алла – придбали автомобіль (буса) і передали у навчальний центр, де готують військовослужбовців до бойових дій. Перед тим Мирослав підійшов до старости поцікавитися, кому потрібно авто – вони прийняли рішення поофірувати буса військовослужбовцям.

Керівництво ліцею Національної Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, яка займається підготовкою вояків, вручили подяки Новороздільській міській раді, старості Берездівець Дмитру Сапізі і благодійникам, “винуватцям” події – сім’ї Левицьких – “за активну громадську позицію, патріотизм, проявлену волонтерську ініціативу та підтримку Збройних Сил України”.

Дякуючи таким небайдужим громадянам, сім’ям ми спільно наближаємо нашу Перемогу!

Схожі повідомлення

Ще один  візит новороздільських дітей у міське відділенні поліції: ще один корисний урок малятам про  багатогранну діяльність поліцейських

admin3

Напередодні Різдва: за яким календарем   святкувати?

admin3

З Днем Добровольця, відважні земляки, хто за покликом серця став на захист Держави!

admin3

Вчора вирили котлован під фонтан, а сьогодні – і бруківку стелять, і сходи з фасаду МБК «Молодість» встановлюють

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: “Новороздільська громада згуртувалася у спільній волонтерській роботі. Дякую всім і кожному зокрема”

admin2

“Книга пам’яті  Героїв Новороздільської громади” вийшла в друк

admin2

Залишити коментар