16.5 C
Lviv
28.11.2021
Новороздільська ОТГ

Асфальтобетон не надійшов у вівторок зі Стрия через поламку на заводі. Тож укладання асфальту на площі завершиться завтра

 На жаль, у вівторок  «квітку» з нагоди завершення укладання асфальтобетону на вказаний відрізок дороги  працівники підрядної організації, як повідомлялося у «Віснику Розділля»  так і не поставили. Цій події завадила справді форсмажорна причина. Зокрема, як повідомив вранці у четвер, 25 листопада, неабияк схвильований пан Ростислав Гладій:

-Причина поважна і від нашої підрядної організації не залежна: у вівторок в процесі роботи  вийшло з ладу обладнання Стрийського асфальто – бетонного заводу, а отже,  асфальтобетону, необхідного на остаточне завершення укладання асфальту на площі, так і не дійшло. Станом на сьогодні відомо, що завод завершує ремонтні, от і чекаємо з нетерпінням цього моменту.

А скільки ще  залишилося заасфальтувати метрів  суміжної полоси?

-Наче й небагато –кільканадцять  метрів, але все одно хлопці дещо нервуються,  очікуючи назавтра, тобто на п’ятницю,  прибуття зі Стрия асфальтобетону. Щойно проектант підрядної організації, яка  здійснює реконструкцію майдану Роман Яценко (на фото поруч з Р. Гладієм – І. Б.), повідомив, що затримки не повинно статися. Тож, як мовиться,  як тільки – так зразу.

-Дякую за коментар. І на завершення: «Дай вам Боже щастя!»

-Дякую, дай Боже, і газятярам.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Бокс: у фіналі Євген Розлуцький поступився супернику за очками з мінімальним відривом

admin3

Нові “зебри” у Новому Роздолі

admin2

Гранки-Кути: екологічна справа набирає обертів…

admin2

Держекоінспекція перевірила діяльність підприємства у Гранки-Кутах і видала припис… ТзОВ “Миколаївбудкерам”

admin2

В селі Гранки-Кути згорів Мерседес

admin2

Затверджено директора КУ ІРЦ

admin2

Залишити коментар