16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

“Світло Різдвяної зірки” на головній сцені міста – приходьте на виставу 14 січня!

Мистецький Новий рік у Новому Роздолі традиційно розпочався з казкової вистави драматичного колективу “Планети мрій” на головній сцені міста. Як завжди, феєрично, пісенно і з цікавим сюжетом.

1 січня на центральній сцені Нового Роздолу проходила вистава-казка “СВІТЛО РІЗДВЯНОЇ ЗІРКИ” у виконанні юних акторів із драматичного колективу “ПЛАНЕТА МРІЙ” (керівник – Ольга Петрів). Чудовим доповненням свята було хореографічне оформлення від Зразкового ансамблю народного танцю “ВЕСЕЛКА” (керівник Тетяна Михайлюк-Вирста), звучали пісні у виконанні майбутніх зірочок естради – Анни Шелудько, Ярини Кіндій, дитячих вокальних ансамблів “СМАЙЛИКИ”, “ДОМІСОЛЬКИ” та “МРІЯ” (керівник Наталія Фіцала).

А що саме відбувалось на сцені, побачити зможете 14 січня – ще раз наші юні артисти покажуть виставу. Правда, хореографічні та музичні номери будуть від танцювального колективу “ГРАЦІЯ” (керівник Оксана Марочко) та дитячих вокальних ансамблів під керівництвом Ірина Жигаль. Приходьте- не пошкодуєте!

Щемливим завершенням дійства була пісня Наталії Май “Дитячими долоньками” у виконанні Зразкового ансамблю народного танцю “Веселка ” , яка підкреслила жорстоке сьогодення і вселила віру у майбутнє! – “УКРАЇНА БУДЕ ЖИТИ, БО ТАКІ В НАС ЛЮДИ!”

Схожі повідомлення

Під Кремінною на Луганщині загинув випускник ЗЗСО №4 військовослужбовець ЗСУ Василь ПРАЦЬОВИТИЙ

admin3

Тетяна ШИМАНСЬКА: «По суті, прийнято необхідні рішення, аби невдовзі відправити знайдене немовля у Будинок дитини. А також про ім’я дівчинки та інше, важливе»

admin3

Нові підтверджені випадки COVID-19 на Львівщині за добу 7 квітня 2021р. та інші статистичні дані

admin3

Ріст захворюваності на ковід – на Львівщині і у Новому Роздолі

admin2

Моє місто Новий Розділ!

admin3

У міській бібліотеці відбулася презентація книги “Дейнеки: від історії роду до історії народу”

admin3

Залишити коментар