16.5 C
Lviv
28.11.2021
Новороздільська ОТГ

Бокс: у фіналі Євген Розлуцький поступився супернику за очками з мінімальним відривом

16-21 листопада в місті Хмельницький проводився XX міжнародний турнір з боксу серед молоді пам’яті заслуженого тренера України Є. Кужельного. В турнірі брали  участь 150 боксерів. З огляду на те, що переможцям даного турніру присвоювали звання майстра спорту України, тож усі учасники були дуже вмотивованим, прагнучи здобути цей титул.

Мав усі підстави сподіватися на перемогу, а відтак і – звання майстра спорту – і  вихованець Новороздільської ДЮСШ, учень Новороздільського  ліцею, кандидат в майстри спорту України Євген РОЗЛУЦЬКИЙ, 2004 р.н., який представляв  Львівську область у ваговій категорії до 75 кг.

Власне, Євген був дуже близький до омріяної мети, однак  в ході напружених поєдинків юнак посів друге місце, тільки у  фіналі поступившись  боксеру з Одеси Олександру Фролову за очками  з мінімальним відривом  Звичайно, Євген засмутився таким результатом, але його суперник виявився міцним горішком, хоча бій відбувався на рівних.

У ці дні Євген Розлуцький, як і завжди, інтенсивно тренується, готуючись до чергових змагань. Утім, усе залежить від ситуації із корона вірусом.

Тарас КУРЛЯК, тренер

Від редакції: Декілька слів про Т. КУРЛЯКА, який виховав плеяду талановитих боксерів

Впевнені, що талановитий тренер Тарас Курляк  невдовзі доведе  майстерність свого перспективного підопічного до піку спортивної форми і Євген таки здобуде звання майстра спорту. Адже  боксерський «послужний список» юнака вражає: протягом 3-х крайніх років Євген брав участь у 8 -ми міжнародних змаганнях, у п’ятьох з них – здобував перемоги, у трьох – займав друге місце. Також новорозділець 8 разів був чемпіоном Львівської області на боксерських юнацьких турнірах та бронзовим призером Чемпіонату України.

А щодо Тараса Курляка, то у нього справді унікальний тренерський хист. Він виховав плеяду талановитих новороздільських боксерів і боксерок. Нагадаємо, що його син Тарас Курляк, 1994 р.н. декілька років тому здобув титул Чемпіона України з боксу, а  донечка Ірина, 1995 р.н. – дворазова Чемпіонка України. Ще одна підопічна Т. Курляка – Оксана Бажинова,1996 р.н. – бронзова призерка Чемпіонату України.

Тут, як кажуть, ні додати, ні відняти. Саме тому віриться, що і Євген Розлуцький зможе реалізувати свій потужний потенціал, який і надалі нарощує разом із відомим тренером.