16.5 C
Lviv
28.11.2021
Україна

Поліцейські повідомили про підозри учасникам угруповання за озброєні розбійні напади, катування та вбивства людей у Львівській області

Вказаний випадок претендує увійти до розряду резонансних, з огляду як на арсенал злочинного угрупування, так і на продуману логістику збройних пограбувань.

Як йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області, зловмисники з вогнепальною та холодною зброєю здійснювали жорстокі напади на будинки мешканців та офісні приміщення. Вимагаючи гроші та цінності, вони зв’язували та катували потерпілих, від отриманих травм двоє з них померли.

Як встановили поліцейські, зловмисники – раніше судимі за тяжкі злочини мешканці Львівської та Рівненської областей і міста Києва. Вони ретельно готувалися до злочинів та скоювали їх за затвердженим сценарієм. Автомобілі, які використовувалися під час скоєння цих злочинів, спалювали. Крім того, знищували всі речові докази, які могли вивести на це угруповання.

Схожі повідомлення

День Молоді “переноситься” на 12 серпня

admin2

Українець зарізав українця в Польщі

admin2

ФСБ РФ заявляє про затримання консула України в Петербурзі

admin3

Дрогобицький район: в полі натрапили на застарілий боєприпас

admin3

Оголошення на зупинці громадського транспорту як майданчик для розповсюдження наркотиків через Інтернет. У Дрогобичі поліція разом з підлітками замалювали «контакти»

admin3

Власну дитину – на ланцюг… посадили батьки у Кривому Розі

admin2

Залишити коментар