16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

ФК “Новий Розділ” з рахунком 2:0 переміг ФК “Фенікс” (Підмонастир) і забезпечив собів вихід з І групи в наступний етап Меморіалу Юста -24!

Після розгромної перемоги нашої команди у минулому турі турніру, присвяченому памяті заслуженого тренера України Ернеста Юста, над ФК “Шахтар” (Червоноград) з рахунком 10:1, на сьогоднішнй поєдинок із ФК Фенікс” (Підмонастир) підопічні головного тренера ФК “Новий Розділ” Андрія ГАРАПЦЯ вийшли вмотивованими і сповненими рішучості перемогти суперника.

Власне, впродовж усього матчу новороздільці демонстрували динамічний стиль, на випади підмонастирців застосовували напрацьовані на тренуваннях заготовки з нейтралізації атакувальних дій візаві. Така ефективна тактика принесла свої плоди – наші гравці двічі “розпечатували” ворота суперника, натомість вберегли свої ворота “сухими”. Підсумок зустрічі – 2:0 (відзначилися Ярослав Грица та Руслан Олексюк.

Друга поспіль перемога забезпечила нашій команді вихід в другий етап Меморіалу Юста -24.

Нагадаємо, що у відповідності до регламенту Турніру, до другого етапу входять команди згідно наступного турнірного становища, а саме: із груп І, ІІ, ІІІ в 1/16 фіналу виходять команди, які займуть 1,2,3 місця в своїх групах.

Такого результату ФК “Новий Розділ” впевнено досягнув. Так тримати!

Схожі повідомлення

Про особливості стихії у с. Тужанівці: екскурс у минуле і теперішня ситуація

admin3

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 13 ГРУДНЯ 2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Оперативність та професійність новороздільських гінекологів врятувала маму з дитиною.

admin2

Вимагаємо виплатити заборгованість по зарплаті і перерахувати ставки та посадові оклади

admin3

6,948 млн з обласного бюджету на проєкти у Новому Роздолі!

admin2

У неділю граємо у шахи-шашки – збираємо на тепловізор !!!

admin2

Залишити коментар