16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Тут можна було просто написати “В неділю День міста. Гучних святкувань не буде. Але буде багато активностей. Приходьте.” Але я не про форму, а про змісти. Тому буде багато букв…

Так дещо загадково розпочинається повідомлення міського голови Ярини ЯЦЕНКО на своїй сторінці у Faceboок :

Пригадую, як минулого року було багато обговорень чи на часі будівництво спортивних майданчиків.

А на днях почула від Богдан Бабій найкраще, що він міг сказати – “Володимирівна, твоя мрія здійснилася, наш спортивний майданчик до пізнього вечора повний дітей і молоді”.

Не в комп’ютерних іграх, не з пивом чи сигаретою позакамарках, а на спортивних майданчиках чи інших схожих локаціях. Саме так має зростати молодь.

Не розуміли, навіщо нам стільки шкільних автобусів. Але сьогодні наші діти не лише їдуть до школи, але значно легше організовувати їх участь у турнірах чи конкурсах у інших містах, бо ж є чим добратися. І як наслідок з’явилися зокрема спортивні турніри, які організовуються і в нашому місті за участі різноманітних команд з сусідніх громад і навіть областей. Подивіться лише програму до дня міста. Скажу, що там відображені навіть не всі змагання, що відбуваються в нас цими днями. Запрошуємо.

Чому я це пишу. Бо знову маємо схоже обговлрення. Тепер щодо Скверу Єднання. Якби за це, що ми отримали від міжнародних партнерів довелося платити з міського бюджету, то цей сквер з’явився би, але вже після війни. Причини зрозумілі. Проте, ми активно працюємо з тим, щоб залучити донорів для нашої громади, пишемо проекти. І як бачите, в нас дещо виходить.

Сквер збудований за активного супроводу Галина Калінчук в рамках проекту Міжнародної організації з міграції “Соціальне згуртування громад”. Фінансував проект уряд Кореї.

Тут не лише про місце для відпочинку, а про нові локації для навчання та розвитку. Зокрема мотузковий майданчик, шахове поле з великими фігурами, обладнання для навчання туризму (тут займатимуться гуртківці БДЮТ Катерина Наконечна ), мольберти для занять з малювання Новороздільська дитяча школа мистецтв Михайло Рудницький , майданчик з вуличними музичними інструментами, дитячий майданчик, лавочки і трояндова алея, для відвідувачів. Ну і знак міста, що споруджений у формі хімічного елемента сірки (завдяки якій і народилося місто). Володимир Дейнега І на додачу, на прохання матусь доробили пісочницю.

Та кількість людей, яких я там щоденно бачу говорить сама за себе.

В неділю, в день міста, відкриватимемо сквер. Тут будуть активності для молоді, майстеркласи, концерт духового оркестру школи мистецтв , наших дитячих колективів та благодійний ярмарок.

Збиратимуть кошти для придбання газона для бійців нашої 103 бригади ТРО.

Приходьте. Підтримайте своє місто та наших бійців ЗСУ бо це дуже важливо!

Схожі повідомлення

Знову перебої з теплопостачанням

admin2

Важливо: у міській лікарні вже функціонує стаціонарний пункт щеплень проти COVID-19. Про етапи щеплення громадян

admin3

Тенісні поєдинки до Дня міста

admin2

Це солодке слово “перемога” …у виїзному матчі

admin3

Олє – олє – олє: ФК «Новий Розділ» – ФК  «Кохавинка» (смт Гніздичів) 2:1! Наша команда після 3-х турів перебуває на 1-му місці в групі

admin3

26 і 27 жовтня – графік відключень

admin2

Залишити коментар