16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Виставка учнів БДЮТ – до Дня міста

Вітрина міського будинку культури “Молодість” є свого роду “фіксатором” усіх важливих подій у місті – тут у творчих виставках коротко і ємно відображаються події міста, країни.

Кожна виставка – результат творчої співпраці учнів, викладачів, працівників культури.

До Дня міста свої роботи виставили вихованці Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості. Автор виставки “Мрії окриляють” – керівник гуртка “Юний дизайнер” Леся Кусьпісь.

Мрії надихають кожне молоде покоління. а у відображеній у вітрині каруселі більш уважніші глядачі “побачили” звязок поколінь, адже старші городяни добре памятають улюблене “чортове колесо” на стадіоні “Хімік”, яке свого часу було “візиткою” міста.

Тож нехай здійснюються усі мрії – на благо і користь людей та міста.

Схожі повідомлення

Новороздільська поліція «закрила» ялинкового руфера по імені Пєтька

admin2

Складний 2022-й у розрізі демографічної статистики Новороздільської громади

admin2

Волонтерська допомога не міліє…

admin2

Ігор БЕЛАНОВИЧ : “Спочатку – Перемога… І далі рухатися вперед”

admin2

У неділю,14 квітня, з  нагоди відкриття  футбольного сезону -2024, на міському стадіоні «Галичина» відбулася презентаційна урочистість, яка розпочалася із вшанування полеглого Воїна – новороздільця  Миколи Фока та інших захисників Вітчизни Хвилиною мовчання

admin3

«Відкритий формат»: а що, якщо палац житиме 24/365 з повною доступністю та фокусом на культуру – туризм – конференцпростори – інфраструктуру гостинності?

admin3

Залишити коментар