16.5 C
Lviv
01.03.2024
Новороздільська ОТГ

Картина “Молитва за Україну” – у подарунок “Карітасу”

Пані Ірина приїхала у Новий Розділ із Запорізької області, Мелітопольського району і проживає у нашому місті вже чотири місяці.

До того ж, активно включилася в громадське життя міста – і волонтерить на плетінні сіток, і активна учасниця програм БФ “Карітас” та вокального ансамблю “Непереможні” під керівництвом Ірини Чернової.

А тут, виявляється, ще один талант – малювання. Малювати Ірина почала ще у школі, проте згодом це заняття довелося відкласти на далеку полицю. У 2020 році пані Ірина повернулася до малювання. Її роботи зачаровують око та захоплюють душу.

Приємною несподіванкою для отця Івана Рибка і всього волонтерського колективу БФ “Карітас” став подарунок від художниці – прекрасна картина.

  • Чому Ви вирішили нам її подарувати? – поцікавилися вони.
  • Тому, що ця картина називається “Молитва за Україну”, а ви молитесь за нашу неньку Україну, за наших воїнів, допомагаєте фізично і морально подолати весь страх, що ми пережили. Волонтери “Карітасу” стали для нас справжніми друзями, які завжди готові прийти на допомогу. А також велика подяка отцю Івану за все, що він робить для наших воїнів! Хай Господь Бог оберігає всіх вас!

Схожі повідомлення

Олександр, син подружжя Костишиних (він же – онук подружжя новороздільців Михайла та Зоряни Рудницьких та племінник геніального українського піаніста – віртуоза світлої пам”яті Олега Рудницького), лауреат ІІ ступеню на ІІІ Міжнародному конкурсі “Шопенівська весна”. Браво, юний маестро!

admin3

Графік відключення електроенергії у Новому Роздолі на 25 грудня у разі виникнення дефіциту потужності у Західних електричних мережах

admin3

Не стало вуйка Стьопи

admin2

Веринський дуб представлятиме Україну в Європі

admin2

“Нафтогаз Тепло”: сьогодні у Новому Роздолі відімкнені споживачі 1-5 черг

admin2

За форс – мажорних обставин ФК “Новий Розділ” переміг ФК “Рух-3” (Львів) з рахунком 3:1!

admin3

Залишити коментар