16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Картина “Молитва за Україну” – у подарунок “Карітасу”

Пані Ірина приїхала у Новий Розділ із Запорізької області, Мелітопольського району і проживає у нашому місті вже чотири місяці.

До того ж, активно включилася в громадське життя міста – і волонтерить на плетінні сіток, і активна учасниця програм БФ “Карітас” та вокального ансамблю “Непереможні” під керівництвом Ірини Чернової.

А тут, виявляється, ще один талант – малювання. Малювати Ірина почала ще у школі, проте згодом це заняття довелося відкласти на далеку полицю. У 2020 році пані Ірина повернулася до малювання. Її роботи зачаровують око та захоплюють душу.

Приємною несподіванкою для отця Івана Рибка і всього волонтерського колективу БФ “Карітас” став подарунок від художниці – прекрасна картина.

  • Чому Ви вирішили нам її подарувати? – поцікавилися вони.
  • Тому, що ця картина називається “Молитва за Україну”, а ви молитесь за нашу неньку Україну, за наших воїнів, допомагаєте фізично і морально подолати весь страх, що ми пережили. Волонтери “Карітасу” стали для нас справжніми друзями, які завжди готові прийти на допомогу. А також велика подяка отцю Івану за все, що він робить для наших воїнів! Хай Господь Бог оберігає всіх вас!

Схожі повідомлення

Італійські волонтери вчергове відвідали Новий Розділ. Намічено низку напрямків співпраці

admin3

Конкурс директорів …стартував

admin2

Приєднатися до електричних мереж Нового Роздолу – просто і зручно

admin2

Пухнаста Куба-Лапка промандрувала 50 км

admin2

На центральній площі Нового Роздолу Тарас Батенко обговорив з містянами хід реконструкції Героїв Майдану

admin3

Біля Новороздільської ТЕЦ затримали невідомого чоловіка з картою області

admin2

Залишити коментар