16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Обмін лампочок – вже і в Новому Роздолі

Жителям Львівщини нагадують про програму обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи

Цього тижня ще 6 млн лампочок будуть доступні в містах районного значення, а до кінця лютого лампи доставлять в усі найменші села.

Від 8 лютого обмін ламп проводиться і на “Укрпошті” Нового Роздолу

Як працює програма?

Людина приносить 5 справних ламп розжарювання у відділення «Укрпошти», де обмінює їх на енергоощадні.

Зокрема, обмін відбувається двома шляхами:

1 – реєстрація в Дії (натисніть у меню Послуги та виберіть послугу Обмін лампочок: вкажіть контактний номер телефону, відділення Укрпошти, в якому хочете забрати лампочки, тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати), – після підтвердження заявки лампи зберігатимуться у відділенні Укрпошти 5 робочих днів.

2 – у відділенні Укрпошти – візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний номер та лампи розжарювання, за наявності енергоощадних ламп у відділенні пошти – їх одразу ж замінять.

Відповіді на найпоширеніші запитання щодо програми обміну, її деталей та інструкції застосування можна дізнатися за посиланням: https://svitlo.diia.gov.ua/

Нагадуємо, що програму обміну ламп розжарювання реалізує Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим).

Схожі повідомлення

Новороздільський Маестро з яскравим неповторним стилем – таким він залишиться в пам’яті

admin2

Володимир КАЗБАН: «Андрій Баль – виняткового обдарування футболіст. Скажу деталь: навчаючись у міській ДЮСШ та Львівському спортінтернаті він, по суті, до 9 класу був «автором» більшості перемог команди…»

admin3

Федір Алексєєв: післяслово…

admin2

Кінотеатру у Новому Роздолі – бути!

admin2

Ще один реалізований проєкт у Новому Роздолі

admin2

Медаль для 94-літньої новороздільчанки

admin2

Залишити коментар