16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

70 новороздільських весен від поетів міста

Чи є кращий дарунок рідному місту у день 70-річчя як вірші, що написані серцем? Резонне запитання директора КЗ «Публічні бібліотеки» Новороздільської міської ради Галини Приріз, бо вона дійсно пише серцем, творить добром. І гуртування літературного гуртка (креденсу) “Барви”, який зібрав творчих, небайдужих до віршованого слова людей – також її заслуга.

АЛЬМАНАХ “НОВИЙ РОЗДІЛ: 70 ВЕСЕН” – це творіння літературного КРЕДЕНСУ БАРВИ. У ньому є вірші 19 авторів та світлини міста.

Приємно, що частину коштів для Альманаху вклали вихідці з міста, Оксана Заблоцька, нині мешканка Італії, та п. Леся (прізвище просила не називати) з Америки.

Презентація альманаху, яка відбулася 25 травня у бібліотеці-філії №1, була наповнена емоціями вдячності господиням Ком’юні-Теки Галині Вілковій та Надії Мельниченко за організацію та щирі побажання рідному місту мирних весен.

Віримо, що нові вірші та книги будуть про Перемогу та Героїв України. З ЮВІЛЕЄМ, НАШЕ РІДНЕ МІСТО!

Галина Василівна отримала видрукуваний альманах, коли в бібліотеці відбувалася зустріч людей, які творили Новий Розділ, – і оця її трепетна зустріч зі своїм “віршованим дітищем” перегукнулася емоціями зі спогадами людей – скільки тепла у дарованих місту поетичних рядках, скільки вдячності і віри у місто свого життя…

Схожі повідомлення

Здається в оренду нежитлове приміщення у Новому Роздолі

admin4

Микола СЕДІЛО: «У складні часи українці мають допомагати один одному. Разом – ми сильні!»

admin2

Звіт міського голови

admin2

Новороздільські волейболістки взяли “срібло” у Комплексних іграх Львівщини

admin2

Забезпечення харчуванням захисників і переселенців – колосальна робота волонтерів

admin2

Футбольний товариський матч між ФК “Новий Розділ” та КСК “Берездівці” відбудеться 2 квітня о 14:00 на стадіоні “Галичина” м. Новий Розділ

admin3

Залишити коментар