16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

70 новороздільських весен від поетів міста

Чи є кращий дарунок рідному місту у день 70-річчя як вірші, що написані серцем? Резонне запитання директора КЗ «Публічні бібліотеки» Новороздільської міської ради Галини Приріз, бо вона дійсно пише серцем, творить добром. І гуртування літературного гуртка (креденсу) “Барви”, який зібрав творчих, небайдужих до віршованого слова людей – також її заслуга.

АЛЬМАНАХ “НОВИЙ РОЗДІЛ: 70 ВЕСЕН” – це творіння літературного КРЕДЕНСУ БАРВИ. У ньому є вірші 19 авторів та світлини міста.

Приємно, що частину коштів для Альманаху вклали вихідці з міста, Оксана Заблоцька, нині мешканка Італії, та п. Леся (прізвище просила не називати) з Америки.

Презентація альманаху, яка відбулася 25 травня у бібліотеці-філії №1, була наповнена емоціями вдячності господиням Ком’юні-Теки Галині Вілковій та Надії Мельниченко за організацію та щирі побажання рідному місту мирних весен.

Віримо, що нові вірші та книги будуть про Перемогу та Героїв України. З ЮВІЛЕЄМ, НАШЕ РІДНЕ МІСТО!

Галина Василівна отримала видрукуваний альманах, коли в бібліотеці відбувалася зустріч людей, які творили Новий Розділ, – і оця її трепетна зустріч зі своїм “віршованим дітищем” перегукнулася емоціями зі спогадами людей – скільки тепла у дарованих місту поетичних рядках, скільки вдячності і віри у місто свого життя…

Схожі повідомлення

Максим Василишин: сповідь батька про сина….

admin2

ОСУ!!! Каратисти також підняли спортивний авторитет Нового Роздолу

admin2

Новороздільський відділ Стрийської філії обласної служби зайнятості інформує:

admin3

Візит Юрія Вітренка, керівника «Нафтогазу», до Нового Роздолу відбувся

admin2

Ще одна гірка втрата в Новороздільській громаді

admin2

Пораненого ножем новороздільця медики вночі прооперували

admin2

Залишити коментар