16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Завтра на Львівщині – сніг та ожеледиця

04 лютого 2023 року.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА з посиланням на інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології завтра, 5 лютого, на території області вночі помірний, а вдень невеликий сніг. На дорогах зберігатиметься ожеледиця.Температура вдень 3 – 8° морозу.

По Львівській області: Хмарно з проясненнями. Вночі помірний, вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с. Температура вночі 6 –11° морозу, вдень 3 –8° морозу.

По місту Львову: Хмарно з проясненнями. Вночі помірний, вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с. Температура вночі 6 –8° морозу, вдень 3 – 5 ° морозу. Погіршення видимості в опадах.

5 – 9 лютого на дорогах ожеледиця.

Схожі повідомлення

Не сумуй, дитино, що немає тата…

admin3

Які квіти обрати у квітковому магазині на свято

admin

Яке обладнання потрібно, щоб відкрити кав’ярню

admin

Крига скресла: завтра, 17 серпня, Новий Розділ відвідає керівник НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко

admin3

Скільки в Україні зниклих безвісти? Цифри міжнародної комісії

admin2

Прикордонники та правоохоронці Львівщини затримали чергових “ухилянтів” від мобілізації в ЗСУ. Починаючи з 24 лютого, рахунок такого роду “публіки” перевалив за 160

admin3