16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

Різновиди ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембран та їх порівняння з руберойдом

ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани є сучасними гідроізоляційними матеріалами, які використовуються для захисту будівель і споруд від вологи. Вони мають ряд переваг перед традиційними матеріалами, такими як руберойд, і все частіше застосовуються в будівництві.

ПВХ мембрани

ПВХ мембрани виготовляються з полівінілхлориду, який є синтетичним матеріалом. Вони мають високу міцність, стійкість до вологи і хімічних речовин, а також довгий термін служби. ПВХ мембрани бувають двох основних типів:

  • Листові мембрани виготовляються у вигляді рулонів або листів. Вони є найбільш поширеним типом ПВХ мембран.
  • Рулонные мембрани виготовляються з тонкої плівки ПВХ, яка наноситься на тканинну основу. Вони є більш еластичними, ніж листові мембрани, і можуть використовуватися для покриття складних поверхонь.

ЕПДМ мембрани

ЕПДМ мембрани виготовляються з етиленпропілендиенмономера, який є синтетичним каучуком. Вони мають високу міцність, стійкість до вологи, хімічних речовин і ультрафіолету. ЕПДМ мембрани можуть використовуватися для покриття плоских і скатних дахів, а також для гідроізоляції фундаментів і підземних споруд.

ТПО мембрани

ТПО мембрани виготовляються з термопластичного поліолефіну, який є синтетичним матеріалом. Вони мають високу міцність, стійкість до вологи, хімічних речовин і ультрафіолету. ТПО мембрани можуть використовуватися для покриття плоских і скатних дахів, а також для гідроізоляції фундаментів і підземних споруд.

Порівняння з руберойдом

Євроруберойд є традиційним гідроізоляційним матеріалом, який виготовляється з бітуму, змішаного з азбестом або скловолокном. Руберойд має ряд недоліків, таких як низька міцність, схильність до старіння і висока горючість.

ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани мають ряд переваг перед руберойдом:

  • Висока міцність. ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани є більш міцними, ніж руберойд, і можуть витримувати більші навантаження.
  • Стійкість до вологи. ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани мають високу водонепроникність і можуть використовуватися для захисту будівель від сильних опадів.
  • Стійкість до хімічних речовин. ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани не руйнуються під впливом хімічних речовин, таких як кислоти і луги.
  • Довгий термін служби. ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани мають тривалий термін служби, який може досягати 50 років.
  • Легкість монтажу. ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани прості в монтажі і не вимагають спеціального обладнання.

Висновок

ПВХ, ЕПДМ і ТПО мембрани є сучасними гідроізоляційними матеріалами, які мають ряд переваг перед традиційними матеріалами, такими як руберойд. Вони є більш міцними, стійкими до вологи, хімічних речовин і ультрафіолету, а також мають тривалий термін служби.

Схожі повідомлення

14 липня. Вінниця. Черговий теракт русні

admin2

Тхне не від солдата, а від тих, хто його зневажає…

admin3

Хибний “шлях”

admin3

Майбутнє Європи зараз залежить від 80 літаків і 100 танків для української армії, – Порошенко в ефірі Polsat News

admin3

Штраф – за мову ворожнечі

admin2

Поради фахівця: Як правильно вибрати евакуатор?

admin

Залишити коментар