16.5 C
Lviv
28.05.2024
Львівщина

‘‘Гвардія наступу‘‘ – на Львівщині розпочалась національна кампанія

Тепер кожен громадянин України матиме змогу вступити до спеціальних бригад Державної прикордонної служби, Національної гвардії або Національної поліції України: ‘‘Сталевий кордон‘‘, ‘‘Лють‘‘, ‘‘Рубіж‘‘, ‘‘Червона калина‘‘, ‘‘Буревій‘‘, ‘‘Спартан‘‘, ‘‘АЗОВ‘‘, ‘‘Карадаг‘‘, – повідомляє Максим Козицький, голова Львівської військової державної адміністрації.

Навчання проводитимуть найкращі спеціалісти з галузей тактичної медицини та вогневої підготовки. Кожен з добровольців отримає якісне спорядження та зброю.

На чолі бригад стоятимуть військові офіцери та солдати, котрі проявили свої здібності ще з 2014 року та під час повномасштабного вторгнення росії.

? Отримати детальнішу інформацію щодо роботи кожної з бригад, поспілкуватися з представниками вищеперечислених служб, а також записатися в лави добровольців можна у ЦНАПах Львівщини за наступними адресами:

– Стрий, вул. Шевченка, 71;

– Золочів, вул. Чорновола, 3;

– Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 20А;

– Городок, вул. Майдан Гайдамаків, 6;

– Яворів, вул. Львівська, 10;

– Червоноград, пр. Шевченка, 27;

– Самбір, площа Ринок, 1;

– Дрогобич, вул. Бориславська, 8А

Схожі повідомлення

У селищі Славське на Стрийщині поліцейські викрили стажера та його спільника за підозрою у крадіжці грошей з поштового відділення

admin3

Рятувальники Львівщини висловлюють щирі співчуття побратимам з Хмельницького гарнізону з приводу тяжкої втрати колег – 21-річного Владислава ДВОРАКА та 31-річного Сергія СЕВРУКА

admin3

З терен інтернету…

admin3

У Львові поліцейські затримали злочинну групу, учасники якої незаконно позбавили волі чоловіка з наміром примусово доставити у т.зв. “реабілітаційний центр”

admin3

На Львівщині народний депутат збив людину

admin2

Новорозділець Євген РОЗЛУЦЬКИЙ в суботу, 27 квітня, проведе у Львові бій з Андрієм КАРТИШОВИМ з міста Дніпра

admin3

Залишити коментар