16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Передпасхальне: працівники ДП «Благоустрій» та КП «Розділжитлосервіс» наводять порядок у Новому Роздолі та Берездівцях. Аби на свята було чисто і світло…

П’ятниця,23 квітня. Ще перед 9-ою ранку по периметру архітектурно – скульптурного ансамблю Тарасу Шевченку кипіла робота: працівниці ДП «Благоустрій» старанно прибирали територію, рівненько білили бордюри, висмикували вигорілу траву. Не відставали від них і працівники, займаючись дорученою їм роботою.

Власне, спостерігаючи як майстер ДП «Благоустрій» Ольга КАСИЧ щось промовляла до працівниць, щоразу вказуючи руками, де ще слід «дошліфувати» прибирання, у вашого автора мимоволі виникла асоціація з диригентом. А що, доволі схоже: майстер – диригент, чи не так?  Утім, Ольга Павлівна категорично відмовилася сфотографуватися для «Вісника Розділля», делегувавши для цього своїх «дівчат» та «хлопців» (див. світлини), а от про виконувану роботу розповіла охоче: «Сьогодні – третій день прибирання біля пам’ятника Кобзареві. Чистили бордюри, формували клумби для висаджування квітів. Зараз от дівчата білять оброблені ділянки бордюрів вапном.

 Одне слово, намагаємось напередодні Великодніх свят гарно і охайно прибрати, щоб тут було чисто і світло. Щоб новороздільцям та гостям міста біля пам’ятника було приємно перебувати, додалося святкового настрою. Звичайно, сподіваємося, що вони тут будуть справді культурно відпочивати, не смітити, як бувало раніше,  поважати людську працю.

До речі, наші працівники вже 2-й день наводять  порядок і у Берездівцях біля пам’ятника полеглим односельчанам у Другій світовій війні та стели Героям Небесної Сотні: зачищали плиткове  покриття від трави та виконували інший благоустрій.  А працівники дільниці  КП «Розділжитлосервіс», яких очолює Марія Мусула, здійснюють роботи по  відновленню і реставрації вказаних пам’ятників, використовуючи для цього автовежу. Богу дякувати, випогодилося, тож і працювати, як кажуть, веселіше.

Сподіваюся, що до опівдня ми справимося з усією роботою…»

* * *

Цього дня передпасхальні толоки відбулися біля міського басейну та декоративного озера, а після обіду – на вулиці Ходорівській.

Іван БАСАРАБ  

Схожі повідомлення

Команда ЗЗСО с. Березина – переможець турніру з міні – футболу! На ІІ місці ДЮСШ Жидачів, на ІІІ – команда АФ “Розділля”

admin3

Сьогодні на стадіоні “Галичина” ФК “Новий Розділ” програв по грі, поступившись ФК “Шахтар” (Червоноград)з рахунком 2:1.Трішки роздумів з приводу…

admin3

Марко народився на землі, де живуть справжні патріоти

admin2

“Веселка” подарувала Новороздільській громаді справжнє свято танцю

admin3

Така довга і важка дорога додому: сьогодні воїн – герой Олег Кузенко повернувся у Новий Розділ у кортежі в ореолі Лицаря світла

admin3

Військові хірурги роблять дива. Один з них – новорозділець

admin2