16.5 C
Lviv
06.12.2021
Новороздільська ОТГ

Герої не вмирають!

Душевно і змістовно, інколи із сльозами на очах присутніх, відбулася минулої середи у світлиці центральної міської бібліотеки для дорослих презентація поетичної збірки відомого новороздільського поета Миколи ТИМОЩУКА «Герої не вмирають!», виданої за сприяння Новороздільської міської ради.

Запрошені  на презентацію містяни, а  це і представники одного  з паном Миколою покоління, учасники національно – визвольних змагань, і  члени Новороздільського осередку Спілки політв’язнів та Новороздільської станиці братства ОУН-УПА, звісно, і дружина поета, Орися Богданівна з невістками Вірою та Оксаною, стали водночас і свідками, і учасниками трепетного дійства. Таку атмосферу витворили і ведуча заходу бібліотекарка Стефанія Дербіж,  яка делікатно ставила пану Миколі навідні запитання, котрі наче  допомагали йому обирати із «архіву пам’яті» найбільш вражаючі та яскраві спогади, і  оповідь М. Тимощука про свого батька – повстанця, якого у 1948 році  «енкавеесівці» вбили  на його очах  на подвір’ї рідної хати у с. Трубків, що на Волині, і  декламування сивочолим поетом  власних віршів, присвячених татові, героям Майдану, синові – учаснику АТО.

Додали світлих емоцій і враження від  презентаційної збірки, з якими поділилася з присутніми заступник міського голови Ольга Ганачевська, а потім прочитала вірш, котрий зворушив душу.

Докладніше – наст числі «ВР».

Схожі повідомлення

Березинські футболісти – чемпіони: перипетії гри

admin2

«Вікторія». Перемога? Зла над добром?

admin2

Більше 2- х місяців без зарплати. Терпіння колективу «Водоканал» вичерпується, вони готуються до страйку

admin3

«Щаслива християнська сім’я – запорука майбутнього України»

admin2

Палахкотіло нівроку: ввечері горіло листя поблизу СШ №4

admin2

Анонс: Про ефективне управління ОСББ

admin3

Залишити коментар