16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Українські воїни захопили новітню командно-штабну машину рашистів з усіма даними. ФОТО

20 березня 2022 року. Про це інформує інтернет – видання “Цензор.НЕТ”:https://censor.net/ua/n3327169

Як інформує Цензор.НЕТ, про написав у телеграмі керівник Миколаївської ОВА ВІталій Кім.

Тепер є нова КШМ Р-149МА1, що є елементом автоматизованої системи управління військами Росії. Разом з машиною отримали і доступ до інформації про позиції та сили ворога.

Джерело: https://censor.net/ua/n3327169

Схожі повідомлення

Ще 3-м “ухилянтам” з Харківщини та Прикарпаття повідомлено про підозру

admin3

Станозолол для жінок: плюси та мінуси використання у бодібілдингу

admin

У Львові у парку “Погулянка” патрульні виявили 7 застарілих боєприпасів на відстані 30 метрів від житлових будинків. А піротехніки ДСНС – знешкодили небезпечну “знахідку”

admin3

Ноутбук Asus: переваги та як обрати ідеальну модель

admin

Кінезіологічне тейпування колінного суглоба, пальців рук і ніг, гомілкостопа, плеча у Чернівцях в МЦ Awatage

admin3

Служба військового капеланства – потреба сьогодення

admin2