16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Українські воїни захопили новітню командно-штабну машину рашистів з усіма даними. ФОТО

20 березня 2022 року. Про це інформує інтернет – видання “Цензор.НЕТ”:https://censor.net/ua/n3327169

Як інформує Цензор.НЕТ, про написав у телеграмі керівник Миколаївської ОВА ВІталій Кім.

Тепер є нова КШМ Р-149МА1, що є елементом автоматизованої системи управління військами Росії. Разом з машиною отримали і доступ до інформації про позиції та сили ворога.

Джерело: https://censor.net/ua/n3327169

Схожі повідомлення

Секс, рок, попса чи війна???

admin3

Конотопська битва. Сучасне і минуле

admin3

ЗАХІДФЕСТ після дворічної перерви: для відвідувачів працюватиме центр вакцинації

admin2

Бюджетний відпочинок у Трускавці – недорогі санаторії

admin

“Комп’ютер хабара не бере!”- Зеленський

admin1

53-річний зловмисник викрав у 29-річного мешканця Старого Самбора автомобіль. Але довго не поїздив, бо вже за пів години був затриманий поліцейськими

admin3