16.5 C
Lviv
30.05.2023
Україна

Не розколюйте державу своїми “експертними оцінками”!

Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал Валерій Залужний:

Хочу звернутися до політиків, які, перебуваючи в тилових містах, розповідають про «зраду» і роблять «оцінки» оперативної обстановки. Своїми безвідповідальними заявами, на зразок, противник щось нібито без проблем взяв або що нібито готується здача країни, ви ображаєте наших воїнів. Сили оборони героїчно протистоять ворогу, якого називали другою армією у світі. Ми зупинили противника на всіх напрямках. Ми завдали їм таких втрат, яких вони ніколи не бачили і не могли уявити.

Про це знають всі українці. Про це знає світ.Триває 24-та доба нашого спротиву повномасштабній агресії. Спротиву, який став можливий завдяки національній єдності, нашій підготовці та мотивації.

Тож я звертаюся до вас: не принижуйте наших захисників своїми «експертними оцінками». Це ж не ви зараз на першій лінії оборони. І не ваші діти.

Кожен повинен займатися своєю справою. Ми захищаємо Україну. Ви дбаєте про її розвиток і не заважаєте нам.

Охочих боронити країну запрошую до лав Збройних Сил.

Закликаю – не розколюйте державу! Слава Україні!

Схожі повідомлення

4 січня у комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна» презентували мистецькі лоти благодійного аукціону «Мистецтво заради перемоги».

admin3

СБУ нагадує про заборону використання безпілотників на території області

admin3

Переваги паперової упаковки

admin

Безпрецедентний вчинок: 14 гравців і тренери МФК «Прикарпаття» вступили до лав ЗСУ

admin3

Внаслідок зіткнення вантажівок «DAF» та «MAN» заблокувало водія. Рятувальники його “визволили”, він перебуває у важкому стані в КНП «Львівська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»

admin3

Proizd.ua: купівля залізничних квитків

admin

Залишити коментар