16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Наші найщиріші вітання волонтерам і волонтерським спільнотам Новороздільської громади з “професійним” святом!

Сьогодні – Міжнародний день волонтера. Визначна дата вшанування людей різних професій, конфесій, віку та поглядів, які, починаючи з 2014 року, у добу російської загрози Рідному Дому – Україні за покликом серця одного дня ( у кожного з них “свій початок” добровільного благородного чину) перегорнули сторінку у своєму житті і стали Волонтерами, аби допомагати військовослужбовцям та постраждалим мешканцям зруйнованих прифронтових міст, містечок та сіл.

Це складна, відповідальна, ризикована і багатогранна діяльність, з безліччю відтінків, особливостей та смертельних пригод. І хоча ми, газетярі “Вісника Розділля”, постійно інформуємо читачів про цю особливу породу людей доброї волі з Новороздільської громади, які безупинно відбувають з “волонтеркою” на Схід та Південь Вітчизни, проте, зрозуміло, що це тільки верхівка айсберга. Бо невидима частина їхньої діяльності – це суцільний труд, це суцільні ситуації, де треба проявляти і кмітливість, і рішучість, і терпеливість. Тільки так можна вижити у небезпечних вояжах, тільки так можна доставити необхідний вантаж у військові підрозділи та населені пункти.

Тому без зайвих пафосних слів, але з великою шаною і повагою – з Міжнародним днем волонтерів!

Схожі повідомлення

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Спільними зусилля міськради, управління соцзахисту та адміністрації лікарні, а також, до певної міри, завдяки  і резонансній публікації у «ВР», вилікуваним пацієнтам – внутрішньо переміщеним особам надано житло. Натепер  на долікуванні перебуває 6 осіб»

admin3

Анастасія ПРИХОДЬКО. Післясмак

admin3

Вагони-зерновози, виготовлені на ДМЗ “Карпати” – якісні і потужні

admin2

Співуча перлинка Соломійка СУКАНЕЦЬ – лауреатка І премії Міжнародного конкурсу “Віртуози”!

admin3

Перша демократична влада у Новому Роздолі: створення, становлення та діяльність

admin3

Світлій пам’яті новороздільця Василя ГУПАЛА

admin3

Залишити коментар