16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Адміністрація військового госпіталю м. Винники висловила подяку новороздільцям, які подарували пацієнтам гарний концерт, настрій та … смаколики

Минулого тижня у лікарняних палатах військового госпіталю у Винниках поблизу Львова вирував небачений досі святковий фурор. Як з’ясувалося, це відомий новороздільський гурт “Файні дівчата” розважав пацієнтів натхненним виконання пісень та дотепними експромтами.

І таке супер – дійство, яке додавало хворим та пораненим бійцям позитивних емоцій та адреналіну, тривало аж поки наші, направду, файні дівчата не обійшли усі палати. Ох, і аплодувала їм за чудовий концерт щиро вдячна аудиторія шпиталю.!

Утім, цього дня гарного ще й “смачного” настрою додали пацієнтам і продуктові набори, які передали у госпіталь з ініціативи директора ЗЗСО №5 Володимира Волчанського педагогічний колектив, батьки та учні цієї школи.

Варто додати, що автомобіль для доставки новороздільського концертно – гуманітарного “десанту” надало дочірнє підприємство “Благоустрій”, а його керівник Микола Поглод особисто керував транспортним засобом.

Одне слово, новороздільці настільки приємно вразили і адміністрацію, і пацієнтів військового госпіталю, що керівництво надіслало у нашу громаду повідомлення, у якому висловлено щиру подяку усім дотичним до вказаної події.

Авже ж, справедлива висока оцінка та визнання. Так тримати, новороздільці!

Фото ілюстративне

Схожі повідомлення

Всесвітній Орден «Золотої Зірки Культурної дипломатії» для творчої новороздільчанки

admin2

“Фенікс” – на ярмарку у Гранки-Кутах

admin2

Скутерист потрапив у ДТП у Новому Роздолі

admin2

Колектив Управління соцзахисту населення – захисникам України: теплі речі, в”язані шкарпетки та смаколики

admin3

Нова автобусна зупинка

admin2

13 серпня, стадіон “Галичина”,13.00год. : товариський матч ФК “Новий Розділ” – ФК “Гірник” (Новояворівськ) на підтримку ЗСУ!

admin3

Залишити коментар