16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Лист старійшини міста: “Спішіть, бо може бути запізно”

94-літній Іван Войцехівський є давнім другом редакції. То замітку напише, то вірша нового складе, то поспішає поділитися новинкою чи висловити цінні зауваження, такого справжнього галицького газди, то просто розповісти щось із життя (а розказати у свої 94, повірте, має що, та навіть і заспівати).  Час летить, все рідше заходить пан Іван, хоча, як завше, усміхнений, галантний, і неодмінно із солодким даруночком для прекрасної половини. І цього разу, хоч важко, каже, але прийшов, бо ж турбується за здоров’я
 земляків,  українців, бо ж переконаний на всі сто – вакцинуватися треба обов’язково, і поспішає сказати своє вагоме слово старожила містянам.

Звісно, поцікавилися, чи пан Іван провакцинувався. Хоча і так зрозуміло. Так, ще у квітні, щойно почалася  кампанія з вакцинації. Як лишень зателефонував сімейний лікар, одразу і пішов до лікарні.

Все буде добре! Будьмо здорові!

Отож, лист старійшини міста Івана Войцехівського:

Я старійшина нашого міста і хочу через газету «Вісник Розділля» звернутись до громади міста з проханням, особливо до тих громадян, котрі нехтують своїм життя і здоров’ям рідних, близьких, знайомих, відмовляючись від щеплення від страшної хвороби ковід-19.

Боляче слухати тих людей, котрі розносять по місту різні нерозумні розмови про те, що вакцинуватися не варто, що то видумки, щоб на цьому заробити гроші і таке інше.

Шановні громадяни міста, я закликаю вас не слухати шептунів, провокаторів, котрі напевно не розуміють важливості вакцинації. Адже помирають від ковіду-19 переважно не щеплені. Вдумайтесь, шептуни і невіри!

У 17-му столітті в Іспанії запанувала хвороба, котра розповсюдилась на більшу частину нашого континенту і забрала життя 50-ти мільйонів людей. Вдумайтесь у ці цифри!

На відміну від вище згаданої іспанської хвороби, ковід-19 розповсюдилась на всю нашу планету, що є глобальною загрозою для життя мільйонів і мільйонів людей.

Подякуймо Богу, багатьом вченим, медикам, котрі швидко винайшли ліки, які рятують десятки, а може, сотні мільйонів громадян всього світу. Я закликаю вас, шановні громадяни міста, не піддавайтесь брехливим, фальшивим вигадкам, а спішімо чимскоріш до пунктів вакцинації.

Закликаю керівників підприємств, установ, організацій пояснювати своїм підлеглим про важливість щеплення від ковіду-19.

Закликаю священнослужителів просити прихожан храму про необхідність застрахувати своє життя від загибелі, бо коли нагряне біда, загроза життю близької людини, будете шукати, де дістати кошти,  щоб врятувати її, але вже може бути запізно.

Відженімо від себе ковід-19 і будьмо здорові“.

Схожі повідомлення

Іван ФОРМУС: «Опалення було вимкнено в частині кабінетів поліклінічного відділення лікарні, зокрема, і у фізкабінеті, у зв’язку з проведенням ремонтно – відновлювальних робіт, які завершилися 2 лютого»

admin3

Новороздільські юні волеболістки завоювали друге місце у міжнародному турнірі в Польщі!

admin3

Про найкращих кухарів та волонтерську звитягу Новороздільського професійного ліцею

admin2

10 липня – відкриття ще однієї “Копійочки” в Новому Роздолі

admin2

Академія футболу «Розділля» – про новий формат, амбітні плани і уміння досягати мети.

admin2

Вимога поточного моменту – ЕКОНОМИМО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ!

admin3

Залишити коментар