16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Лист старійшини міста: “Спішіть, бо може бути запізно”

94-літній Іван Войцехівський є давнім другом редакції. То замітку напише, то вірша нового складе, то поспішає поділитися новинкою чи висловити цінні зауваження, такого справжнього галицького газди, то просто розповісти щось із життя (а розказати у свої 94, повірте, має що, та навіть і заспівати).  Час летить, все рідше заходить пан Іван, хоча, як завше, усміхнений, галантний, і неодмінно із солодким даруночком для прекрасної половини. І цього разу, хоч важко, каже, але прийшов, бо ж турбується за здоров’я
 земляків,  українців, бо ж переконаний на всі сто – вакцинуватися треба обов’язково, і поспішає сказати своє вагоме слово старожила містянам.

Звісно, поцікавилися, чи пан Іван провакцинувався. Хоча і так зрозуміло. Так, ще у квітні, щойно почалася  кампанія з вакцинації. Як лишень зателефонував сімейний лікар, одразу і пішов до лікарні.

Все буде добре! Будьмо здорові!

Отож, лист старійшини міста Івана Войцехівського:

Я старійшина нашого міста і хочу через газету «Вісник Розділля» звернутись до громади міста з проханням, особливо до тих громадян, котрі нехтують своїм життя і здоров’ям рідних, близьких, знайомих, відмовляючись від щеплення від страшної хвороби ковід-19.

Боляче слухати тих людей, котрі розносять по місту різні нерозумні розмови про те, що вакцинуватися не варто, що то видумки, щоб на цьому заробити гроші і таке інше.

Шановні громадяни міста, я закликаю вас не слухати шептунів, провокаторів, котрі напевно не розуміють важливості вакцинації. Адже помирають від ковіду-19 переважно не щеплені. Вдумайтесь, шептуни і невіри!

У 17-му столітті в Іспанії запанувала хвороба, котра розповсюдилась на більшу частину нашого континенту і забрала життя 50-ти мільйонів людей. Вдумайтесь у ці цифри!

На відміну від вище згаданої іспанської хвороби, ковід-19 розповсюдилась на всю нашу планету, що є глобальною загрозою для життя мільйонів і мільйонів людей.

Подякуймо Богу, багатьом вченим, медикам, котрі швидко винайшли ліки, які рятують десятки, а може, сотні мільйонів громадян всього світу. Я закликаю вас, шановні громадяни міста, не піддавайтесь брехливим, фальшивим вигадкам, а спішімо чимскоріш до пунктів вакцинації.

Закликаю керівників підприємств, установ, організацій пояснювати своїм підлеглим про важливість щеплення від ковіду-19.

Закликаю священнослужителів просити прихожан храму про необхідність застрахувати своє життя від загибелі, бо коли нагряне біда, загроза життю близької людини, будете шукати, де дістати кошти,  щоб врятувати її, але вже може бути запізно.

Відженімо від себе ковід-19 і будьмо здорові“.

Схожі повідомлення

День Героїв як свято, покликане відродити патріотичний дух поколінь, які дали і дають нашій історії яскраві приклади жертовності в ім’я України

admin3

Новий Розділ. Наслідки поножовщини….

admin2

Наші співочі дівчатка – “Карамельки” – найкращі на Всеукраїнському онлайн – конкурсі мистецтв!

admin3

Чекаємо ідей та пропозицій! Щодо майбутнього палацу Лянцкоронських! Громадське он-лайн обговорення стартувало

admin2

МАРІЯ – НАЙКРАЩА МАТИ НА СВІТІ

admin3

Львівщина прощатиметься з Героєм, колишнім новороздільцем

admin2

Залишити коментар