16.5 C
Lviv
17.04.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Міністерська нагорода Ірини Чернової

Про талановиту активну Ірину Чернову і її творчих вихованців, їх досягнення і численні нагороди пишемо часто.

Але вчорашня нагородила перевершила, а можливо, стала заслуженою оцінкою усіх її попередніх нагород.

26 грудня 2022 р. у Будинку Вчених у Львові відбулася святкова конференція «Освіта Львівщини: підсумки року» , де заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко нагородив представників освіти відзнаками, грамотами і нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України.

Для Ірини Чернової цей рік був особливий у плані професійного росту:

Їй позачергово присвоєно звання “Керівник гуртка – методист”,

– позачергово присвоєно кваліфікаційну категорію” Спеціаліст 1 категорії “

– нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України.

“Міністерська нагорода – то спільна праця дітей та велика підтримка батьків. А ще – це талант кожної дитини, яка навчається у Вокальній студії. Дякую Богові та ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою”, – прокоментувала Ірина.

Схожі повідомлення

Володимир СКОБЛІЙ. Післяслово

admin3

Данило КИЧ – баскетболіст у складі молодіжної збірної України

admin2

ВАЖЛИВО! Коли і де саме буде тимчасово припинено постачання природного газу споживачам у Новому Роздолі

admin3

Blockbuster cinema Новий Розділ ( у приміщенні  МБК “Молодість”) запрошує у світ кіно

admin3

Новий Розділ – відключення електроенергії: графік на ЛЮТИЙ і яка ГРУПА

admin2

Неділя,27 жовтня, ст.”Галичина”, 14.00год.: матч ФК “Новий Розділ” – ФК “Олесько” – завершальна гра Чемпіонату Львівської області з футболу у Першій лізі

admin3