16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Процес підготовки до зими ТЕЦу перевірили у Новому Роздолі

У межах підготовки Стрийщини до опалювального сезону перший заступник голови Стрийської РВА Андрій Вовчастий відвідав Новороздільську громаду.

Посадовець особисто перевірив процес підготовки до зими теплоелектроцентралі та тепломереж у Новому Роздолі, якими керує ТОВ «Нафтогаз Тепло». За участю голови громади Ярини Яценко, заступника голови Михайла Гулія він оглянув хід технічної підготовки та поспілкувався з керівництвом підприємства.

«Мусимо розуміти виклики зимового періоду воєнного часу та серйозно підготуватися до опалювального сезону, щоб забезпечити стале проходження опалювального періоду та уникнути виникнення надзвичайних ситуацій і збоїв у теплопостачанні Новороздільської громади», – наголосив Андрій Вовчастий.

Схожі повідомлення

Коли стало прийнятним допомогати ворогу? 

admin3

Графік відключення електроенергії у Новому Роздолі на 25 грудня у разі виникнення дефіциту потужності у Західних електричних мережах

admin3

50 років тому наш 10-А клас закінчив Новороздільську СШ№1. Відзначали  ювілей наживо троє випускників, інші – дистанційно. Таке життя…

admin3

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Станом на 3 вересня провакциновано 5 тисяч 211 мешканців Новороздільської громади. Серед освітян – першими вакцинувалися педагоги ЗШ №5 і ЗШ №2. Найвищий відсоток щеплень – у Роздільській СШ і Берездівецькому ДНЗ»

admin3

Нові столи для тенісистів

admin2

День пам’яті та примирення – покладання квітів до пам’ятника

admin2

Залишити коментар