16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Смертельна ДТП у с.Тухолька на Стрийщині

Дорожньо-транспортна пригода, у якій загинув пасажир мікроавтобуса, сталась 15 травня близько 20.00 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тухолька Стрийського району.

Докладніше про смертельну ДТП йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій мікроавтобуса «Мерседес Спрінтер», 29-річний житель Закарпатської області, скоїв зіткнення з автопоїздом «МАН» під керуванням мешканця Кіровоградської області віком 54 роки. Внаслідок зіткнення водій мікроавтобуса отримав тілесні ушкодження та зараз перебуває у реанімації, а його пасажир – також житель Закарпаття віком 57 років, від отриманих травм помер на місці події.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Проводиться розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.

Схожі повідомлення

У Львові правоохоронці повідомили заступнику директора коледжу про підозру в хабарництві

admin3

18-річний курсант Львівського держуніверситету внутрішніх справ скоїв самогубство

admin3

За тиждень на Львівщині зафіксували майже 200 випадків захворювання на COVID-19

admin3

У Самборі під час пожежі загинули мама з дитиною

admin2

Сьогодні вдосвіта у Львові пролунали вибухи, є влучання у житлові будинки

admin3

4 роки за ґратами – прокурори в апеляції домоглися реального покарання 39-річному мешканцю Нового Роздолу за ухилення від мобілізації

admin3