16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Річниця пам’яті о. Василя Репіньовського – спогадування Блаженнішого Святослава

12 квітня – третя річниця по смерті отця Василя Репіньовського, який був не лише справжнім духовним отцем, а для багатьох він став порятунком, натхненням, світлом Божої любові, прикладом віри і навіть прототипом сучасного святого.

Так, його немає з нами. Але живе його слово, його молитва, його напуття і дух добра, посіяний серед прихожан.

Наступного Страсного тижня полинуть молитви за о. Василя Репіньовського, і не лише з вуст його рідних та близьких, його прихильників та вірян, котрим надихнув своїм світлом любові отець. Молитва за нього лунатиме і у Києві, запевнив Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава Української греко-католицької церкви, у листі, який надіслав синові о. Василя Мар’яну Репіньовському.

Блаженніший Святослав і о. Василь Репіньовський зналися ще з часів служіння Святослава Шевчука у Львівській духовній семінарії Святого Духа, тож Блаженніший радо прийняв дарунок від родин Репіньовських – книгу “ГОСПОДЬ Є МОЇМ СВІТЛОМ” . І щиро подякував.

“Пам’ятаю та молюся за Вашого батька, який віддано трудився у виноградниках небесного Отця” – висловив вдячність Блаженніший Святослав у грамоті-подяці.

Нагадаємо, родина Репіньовських створила світлу і незабутню пам’ять про отця Василя, видавши книгу “ГОСПОДЬ Є МОЇМ СВІТЛОМ” з його настановами, добрими порадами, безмежною любов’ю.

А молодший син о. Василька (як його мило називали люди) – Мар’ян Репіньовський зняв документальний фільм – презентацію до книги “ГОСПОДЬ Є МОЇМ СВІТЛОМ”.

https://zhyve.tv/video/2711-film-prezentatsiya-knygy-gospod-moym-svitlom

Схожі повідомлення

Олег ОНУФРИК: післяслово…..

admin2

День міста надихнув: Берездівецька команда здобули першу перемогу на стадіоні «Хімік»

admin3

Будинок … як на пороховій бочці …. над гаражем

admin2

Памятник “Борцям за волю України” спільно облагородили

admin2

Свою перемогу у Польщі Геннадій Печенюк присвятив Україні та другу Святославу Ковальчуку з Німеччини

admin3

МАРІЯ – НАЙКРАЩА МАТИ НА СВІТІ

admin3

Залишити коментар