16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

2022: перша сесія Новороздільської міської ради

27 січня відбулася перша у цьому році і 19-та за порядком сесія Новороздільської міської ради.
40 питань порядку денного, значна частина з яких складали т.зв. земельні питання, робоча налаштованість і оперативне опрацювання питань депутатським корпусом, котрий дещо порідів через захворюваність у місті, посприяли нетривалому у часі засіданню сесії, що було дуже доречним у доволі прохолодному залі МБК «Молодість».
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронної та оборонно-мобілізаційної роботи Володимир Щепний доповів про внесення змін у склад дружин добровільної пожежної охорони, які створені навесні минулого року, підсиливши кожну штатним працівником Новороздільського міського сектору ГУ ДСНС (Державна служба України з надзвичайних ситуацій), які є рятувальниками досвідченими, професійними, допоможуть організувати у разі потреби необхідні роботи. Таким чином, персональний склад пожежних дружин добровільної пожежної охорони на території Новороздільської територіальної громади затверджено.
1.Пожежна дружина в м. Новий Розділ у складі – Ухов І.В., начальник пожежної дружини, члени пожежної дружини – Мацюняк В.В., Гамалій П.В., Островський С.Є., Мирончук А.В., Солтан О.І., Минда А.М., Кулович Т.В., Заневич І.Р., Лагодик В.Б., Чайківський Т.Р., Благута Ю.Т., Ковалик А.Л., Бас В.М., Заяць Р.І., Костур Л.І. 2.Пожежна дружина в селі Березина – начальник пожежної дружини Дец М.І., члени Гудима А.Й., Лаврик Є.В. 3.Пожежна дружина в селі Берездівці-Гранки-Кути – начальник пожежної дружини Мартинів П.М., члени пожежної дружини – Процюк І.П., Козак М.С., Гарба В.С., Сапига М.Д., Сапига В.Д., Лівий Н.В., Осечко Л.З., Санич В.Д. 4.Пожежна дружина в селі Горішнє-Долішнє – Мандрик І.С., начальник пожежної дружини, Дмитрак М.М., член пожежної дружини. 5.Пожежна дружина в смт. Розділ – Джерелейко А.М., начальник пожежної дружини, члени – Худий Й.А., Вайда В.Є. 6.Пожежна дружина в селі Станківці-Тужанівці-Підгірці у складі – Онім М.М., начальник пожежної дружини, Мідик В.М. і Стручинський В.В., члени пожежної дружини.
Внесли зміни і до складу комісії щодо розгляду заяв та встановлення черговості надання учасникам АТО та прирівняним до них особам земельних ділянок на території м. Новий Розділ, зокрема, посадових осіб, котрі помінялися від часу створення цієї комісії у 2017-му році. Таким чином склад комісії такий: голова комісії – перший заступник міського голови Гулій Михайло, заступник голови – керуючий справами виконавчого комітету Мельніков Анатолій, секретар комісії – начальник відділу землевпорядкування управління ЖКГ Сомик Марина, члени комісії – голова постійної комісії з питань землекористування Шаран Тарас, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Мартиненко Роман, голова спілки учасників АТО м. Новий Розділ Корецький Роман, заступник начальника-начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Спас Олена, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронної та оборонно-мобілізаційної роботи Щепний Володимир, головний спеціаліст юридичного відділу Ратич Михайло, учасники АТО Василишин Іван і Пшик Микола.
Начальник відділу розвитку громади та інвестицій Новороздільської міської ради Наталія Гілко розповіла про умови обласного конкурсу проєктів регіонального розвитку відповідно до комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки. Депутати проголосували за участь в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку з проєктами «Облаштування безбар’єрного простору центральної території міста від пр. Шевченка, 1 до вул. Стуса, 3 із розширенням місць для розміщення транспортних засобів у м. Новий Розділ Львівської області (капітальний ремонт)», тобто викладення тротуарною плиткою пішохідної доріжки (окрім місць, де тротуари вже оновлені) від НВК «Лідер» аж до магазину АТБ плюс влаштування стоянки для машин перед приміщенням «Укрпошти» і другий – «Придбання комплекту спеціалізованої комунальної техніки для Новороздільської територіальної громади» – а нашим комунальникам потрібно і сміттєвоз, і екскаватор та машина-самоскид із додатками для посипочної машини, з лопатами для горнення снігу, і грузова газель (для перевезення працівників). Звісно, закупити все одночасно не вдасться, але хоча б частково укомплектувати транспортом комунальні установи міста здалося би.
Дай, Боже, щоб ці проєкти стали переможцями конкурсу, тоді при значній фінансовій підтримці з обласного бюджету вдасться зробити заплановане.
Затвердили і розцінки на надання платних соціальних послуг, що надаються Новороздільським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які зачитала директор терцентру Галина Садова. Зокрема, у переліку є і послуги з ведення домашнього господарства (прибирання, організація харчування, закупівля і доставка продуктів чи товарів, ремонт одягу, прання, допомога в оформленні документів, ремонтні роботи, обробіток присадибної ділянки і т.п.), жіноча стрижка, приміром, – 60 грн, чоловіча – 42, 48 грн, соляна кімната – 51 грн.

Схожі повідомлення

Сьогодні воїна Івана Красівського у останню путь, окрім рідні, проводжали мешканці його родового селища Роздолу, представники місцевої та Новороздільської територіальної влади, побратими, з якими захищав ВІтчизну наш земляк, друзі та однокласники Героя…

admin3

Новий Розділ – відключення електроенергії: графік на ЛЮТИЙ і яка ГРУПА

admin2

Вітаємо маленьку зірочку Ангелінку ЗАБАВЧУК та її наставницю Ірину ЖИГАЛЬ з великим успішним дебютом на Міжнародному конкурсі!

admin3

Гайда на гаївки! Новороздільський Пласт запрошує на святкування найрадіснішої традиції України

admin1

Щасливої тобі долі, Анничко!

admin3

Вишивка в одязі видатних українців – у мистецькому виконанні новороздільської майстрині Лесі Демчук

admin2

Залишити коментар