16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

ДМЗ “Карпати” – дарунок до дня народження

Сьогодні, 23 лютого, виявляється, день народження ДМЗ “Карпати”, про що підприємство і сповістило громаду дописом на своїй фейсбук-сторінці:

Шановні колеги, друзі та партнери! ?Сьогодні хочемо привітати кожного, хто причетний до нашої діяльності: друзів, колег, партнерів, замовників – тих, хто є частиною нашої великої сім’ї. Абсолютно кожний є частиною нашої історії успіху вже понад 46 років.

?Всі наші результати – це пазли нашої історії, це наш досвід і наше життя. В досягнення цих результатів вкладена величезна душа усього колективу ДМЗ «Карпати». За кожним співробітником, за кожним результатом стоїть колосальна наполеглива робота, пройдені численні виклики та невдачі, подолані труднощі та перепони, які з кожним днем роблять нас сильнішими і міцнішими.?Далі – точно більше! Вперед за новими досягненнями й перемогами заради нових успіхів, заради нашої міцної та Незалежної України!??З Днем Народження, ДМЗ «Карпати!”

А дарунок – це визнання професійності і потужності заводу ДМЗ “Карпати”, визнання переваг його виробництва, про що свідчить тісна співпраця з потужною компанією “Нібулон”.

Вагонний парк ТОВ СП «Нібулон» повністю складається з 120 куб. хоперів-зерновозів моделі 19-6869 виробництва ДМЗ “Карпати”, що і є найвищим визнанням та найвищою оцінкою якості.

На Першому Українському зерновому саміті 2022, що відбувся 22 лютого у Києві, ДМЗ “Карпати” взяли безпосередню участь у обговоренні питання перспективи розвитку галузі з Генеральним директором ТОВ СП «Нібулон» Олексієм Вадатурським, з Головою Правління Укрзалізниця Олександром Камишіним, з очільником Адміністрації морських портів України Олександром Голодницьким. Бізнес – це рушій змін та інвестицій.Тож ДМЗ «Карпати» не зупиняється на досягнутому і розглядає нові можливості для подальшого розвитку.

Остання новина потішила усіх і значно підняла рейтинг одного з бюджетоутворюючих підприємств Новороздільської громади – ДМЗ “Карпати” – яка ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди у пошуку новинок та перспектив.

Компанія «НІБУЛОН» придбала 54 вагони виробництва підприємства ДМЗ Карпати. Це вагони-хопери моделі 19-6869, які призначені для транспортування зерна й інших харчових сипучих вантажів по магістральних залізничних коліях та шляхами промислових підприємств. Вагомою перевагою саме цієї моделі є збільшений об’єм кузова — 120 куб. м та вантажопідйомність — 70,5 т.

Про це повідомляє пресслужба «НІБУЛОНу».

«Сьогодні наш вагонний парк складається із 162 одиниць та значно оптимізує роботу на рейках, адже завдяки максимально ефективній роботі сучасного перевантажувального термінала у Миколаєві та комплексів із приймання і відвантаження зернових й олійних культур, середній час навантаження маршруту вагонів складає усього 1 добу, що дозволяє робити із центру країни до Миколаєва 5–6 обертів на місяць», — повідомляють в компанії.

За останній рік підприємство транспортувало лише власними вагонами 383 тис. т вантажів, що дозволило замінити роботу 15 950 вантажівок на автошляхах. І тепер продовжимо це робити ще ефективніше, оскільки оновлені можливості вагонного парку за умови 6 обертів зросли до 68 тис. т на місяць.

“Нібулон” визнає ефективність роботи ДМЗ “Карпати”, тісно співпрацюючи: “Втілюючи глобальний план з розвантаження українських автошляхів від вантажного транспорту шляхом переорієнтування вантажопотоків на воду та залізницю, «НІБУЛОН» збільшує власний флот та залізничний парк новими сучасними одиницями. І до початку нового року ми посилились 54 новими вагонами виробництва підприємства ДМЗ Карпати. Сьогодні вони активно працюють за призначенням. Таке рішення забезпечує подальшу оптимізацію внутрішньої логістики компанії та сприяє розвитку агросфери в цілому, адже власний потужний вагонний парк надає більшу самостійність, яка дозволяє гнучко реагувати та задовольняти потреби агровиробників з усієї країни.

Будівництво вагонів уже вдруге здійснило підприємство ТОВ «ДМЗ «КАРПАТИ». Як і минулого разу, коли було придбано перших 108 одиниць, це вагони-хопери моделі 19-6869 призначені для транспортування зерна й інших харчових сипучих вантажів по магістральних залізничних коліях та шляхами промислових підприємств“.

Схожі повідомлення

Анонс: Про ефективне управління ОСББ

admin3

Андрій ГАРАПЦЬО: «Хоча після нічиєї з ФК «Кохавинка» ми ще більше закріпилися на 1-му місці в групі, але остаточно здобудемо право позмагатися за чемпіонство в другій лізі тільки після перемог над ФК «Троянда» та ССк «Острів». Так що 25 вересня – надважливий матч у Новому Роздолі»

admin3

В суботу – концерт кращих колективів Новороздільської громади

admin2

Школа мистецтв імені Олега Рудницького: яскраві урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

admin3

Академія футболу “Розділля” – шлях до успіху!

admin2

Берездівецький гуманітарний хаб Новороздільської територіальної громади: дев’яте відправлення волонтерської допомоги!

admin3

Залишити коментар