16.5 C
Lviv
30.05.2024
Новороздільська ОТГ

Ще трохи найцікавіших фактів про роботу ТЕЦ Нового Роздолу

Наприкінці опалювального сезону розповідаємо про теплові мережі. Саме ними із ТЕЦ поступає теплоносій у помешкання людей. Однак, щоб теплопостачання взимку було стабільним, а в помешканнях споживачів тепло – трубопроводи готують впродовж усього міжсезоння та обслуговують протягом року. Адже теплові мережі це не просто труби, а складна та розгалужена система, що пролягає через усе місто.

☝️10 цікавих фактів про тепломережі Нового Роздолу:

☑️Загальна протяжність теплових та мереж гарячого водопостачання міста – понад 73 кілометри.

☑️Особливість Нового Роздолу у тому, що ТЕЦ розташована за містом. Тому, щоб потрапити до споживачів та повернутися назад, теплоносій проходить понад 4 км.

☑️Витрати теплоносія на потреби опалення та приготування гарячої води для м. Новий Розділ становлять 1284 т/год.

☑️Перші теплові мережі у місті проклали ще на початку 60-х років минулого століття.

☑️Центральні теплові пункти, що є єдиним цілим з тепломережами, призначені для контролю та регулювання параметрів теплоносія та подачі його і гарячої води до споживачів.

☑️Діаметр труб тепломереж у Новому Роздолі різний – від 32 мм до 630 мм.

☑️Більшу частину тепломереж прокладено під землею. В залежності від рельєфу, глибина залягання від 0,5 метра до 3.5 метрів.

☑️Температура теплоносія у тепломережах залежить від температури повітря. Дійшовши до споживача з температурою 69 градусів, теплоносій віддає тепло та повертається на ТЕЦ, охолонувши до 50 градусів.

☑️Близько 30% тепломереж у Новому Роздолі є зношеними та потребують заміни.

☑️Щороку, після завершення опалювального сезону, працівники ТЕЦ починають підготовку обладнання до зими. На мережах проходять гідравлічні випробування.

????Цех теплових мереж працює впродовж року. Одразу після завершення опалювального сезону працівники починають підготовку мереж до наступних холодів: проводять гідравлічні випробування, замінюють труби, перевіряють запірну арматуру.

ТОВ “НАФТОГАЗ ТЕПЛО”

Схожі повідомлення

Сторожам 6 років не доплачували через підробку документів

admin2

Заборгованість по зарплаті працівникам «Водоканалу» частково виплачено. Утім, є нюанси, тому це питання буде обговорено на рівні керівництва міської ради і ТОВ «Енергія – Новий Розділ» на початку тижня

admin3

1/4 фіналу Кубка Львівщини-2023: супер- матч між ФК “Новий Розділ” – ФК “Миколаїв” відбудеться у неділю,19 листопада, на стадіоні “Галичина”

admin3

Новий житловий квартал електрифікується

admin2

Звернення спільноти “Ми разом” до небайдужих новороздільців: допоможіть плести маскувальні сітки, які вкрай необхідні нашим захисникам на фронтах!

admin3

Спортивний майданчик третій школі – подарунок батьків єдиного сина Ростислава Бальзана, учня ЗЗСО №3 ім. Андрія Гергерта, який загинув смертю хоробрих навесні 2022 року. У четвер – урочисте відкриття

admin3

Залишити коментар