16.5 C
Lviv
26.09.2023
Новороздільська ОТГ

До підтримки Гранки-Кутів у їх екологічній “війні” долучився народний депутат Тарас Батенко

 Куди лишень не писали і не зверталися з приводу екологічно шкідливого виробництва на території колишньої цегольні у с. Гранки-Кути.

Мешканці села і присутні на мирній акції протесту 25 серпня мешканці громади підписали листа Юрію Папузі, одному із співвласників “цегольні”, з вимогою розірвати договір оренди з ТзОВ “Еко Пром Груп”, яке веде незаконну і шкідливу виробничу-господарську діяльність, чим наносить шкоду громаді та навколишньому середовищу (ТзОВ “Еко Пром Груп” орендує будівлі колишньої цегольні у ТзОВ “Миколаївбудкерам”, директором якого є Ю. Папуга, договір укладено на 10 років – з 2018 року до 1 грудня 2028 р.).

Листи з вимогою терміново припинити шкідливу діяльність ТзОВ “Еко Пром Груп” надіслані і у Державну екологічну інспекцію у Львівській області, Головне управління Національної поліції у Львівській області та Львівську обласну прокуратуру. Тим паче, відкрите кримінальне провадження щодо цього підприємства.

Крім того, на сесіі 26 серпня депутати підтримали звернення Новороздільськоі міськоі ради до Міністерства внутрішніх справ Украіни, до офісу Генерального прокурора, до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів Украіни, в Державну екологічну інспекцію Украіни щодо припинення шкідливоі діяльності у Гранки-Кутах. Словом, бємо в усі дзвони.

на підтримку вимог Новороздільської громади і зокрема Гранки-Кутів звернувся до начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області щодо ситуації у селі Гранки-Кути, де проводить свою діяльність підприємство ТзОВ «Еко Пром Груп», і народний депутат Тарас Батенко.

“Фірма займається утилізацією відпрацьованих шин, однак, за словами мешканців, немає жодних дозвільних документів на здійснення даної діяльності. Попри це, вже третій рік ніяк фірма може вийти ані з «тестового режиму роботи», ані отримати ОВД (документ про оцінку впливу на довкілля), ані будь-яких ліцензій на ведення даного бізнесу.Така «діяльність» завдає значної шкоди здоров’ю людей та екологічній ситуації у громадах сіл Гранки-Кути, Берездівці, Горішнє та Долішнє. Саме тому люди 25 серпня були змушені вийти на мирну акцію протесту.Вважаю за необхідне, аби Держекоінспекція належно відреагувала на ці події, перевірила підприємство та, у випадку підтвердження порушень, домоглась припинення його діяльності!” – написав народний депутат.

Що ж, гуртом, кажуть, і батька легше бити…. А не лише зайшлого знахабнілого підприємця……

Схожі повідомлення

День Молоді – у “Молодіжному центрі” на Березині

admin2

Підсумки 2020-го спортивного року

admin

Свято наближається…

admin2

Різдвяний дарунок Захисникам від колективу Новороздільської школи №4

admin2

У Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта відбулася добровільна акція на підтримку ЗСУ “Привіт із дому”

admin3

А за вікном вже справжня зима, або  Історія двох кошенят, які з волі людей стали «безхатченками»

admin3

Залишити коментар