16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Снігова субота у Новому Роздолі

Ранкова сніжна суботня хурделиця принесла радість дітлахам і емоційне задоволення любителям справжньої зими та поціновувачам снігових візерунків на деревах, кущах, будинках. Забіліло, посвітліло, радісний шум дитячих голосів, яких відірвали від моніторів гра у сніжки та катання на санчатах, зимові дитячі приємні спогади.

От непереливки лише водіям.

У Новому Роздолі при в’їзді до міста з Берездовець “занесло” на дорозі фуру. І у Розвадові, багатому на ДТП, уже невеличку аварію зафіксували водії.

Та й робочий напружений день додався комунальникам.

Уже з 7 год ранку усі працівники ДП “Благоустрій”, які були завчасу попереджені, вийшли на роботу, – прокоментував директор Микола Поглод, – водночас вийшла і техніка. Наше підприємство чистить виключно центральні вулиці і прилеглі до них тротуари.

Тракторець (синій Lovol) пройшовся центральними дорогами, прочистили проїзд і до пожежної частини та до Малехівського цвинтаря, виїзди з міста на вул. Ходорівську. Тракторець невеликий, тож прочищав і центральні пішохідні тротуари. А коли вже перестало мести снігом, то посипав (позаду спеціально облаштований “конус”-піскорозкидач) піщаною сумішшю дороги і тротуари, паралельно посипали пішохідні доріжки і працівники “Благоустрою”.

ДП “Благоустрій” роботу координував і з КП “Розділжитлосервіс”, два трактори якого – МТЗ і Т-40 – в основному прочищали внутрішньоквартальні дороги, з 8.00 до 17.00 години, аж поки почало темніти. Навантаження суттєве, тим паче, мокрий сніг важкий, тож і прибирати складніше.

Двірники також повиходили на роботу, адже при складних погодних умовах передбачено працювати і у вихідні дні.

Втім, запрошуємо читачів ділитися фотофактами.

Схожі повідомлення

Новий Розділ, можливі відключення електропостачання.

admin2

Генератори – в дарунок від давніх друзів

admin2

Новороздільський Маестро з яскравим неповторним стилем – таким він залишиться в пам’яті

admin2

“Купальські забави” – 7 липня у Роздолі

admin2

Сьогодні вранці у міському декоративному озері виявлено тіло потопельниці

admin3

Тетяна ШИМАНСЬКА: «По суті, прийнято необхідні рішення, аби невдовзі відправити знайдене немовля у Будинок дитини. А також про ім’я дівчинки та інше, важливе»

admin3

Залишити коментар