16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Ярина ЯЦЕНКО:” Ваша праця невидима, коли все добре, але коли не прибрано, немає тепла, води чи світла – ми це дуже гостро відчуваємо. Ваша праця дуже важлива. Із професійним святом!”

У кожну третю неділю березня відзначаємо день працівників житлово-комунальної сфери та побутового обслуговування.

Їх щоденна праця невидима коли все добре. Але коли не прибрано, немає тепла, води чи світла ми це дуже гостро відчуваємо.

Тож бажаю всім причетним наснаги до вашої нелегкої праці, терпіння, людської вдячності та добрих слів, затишку та добра у ваших оселях. Хорошої погоди (для вас це не просто слова, а умови праці).

Перемоги нам усім!

Цьогоріч наше місто відзначає свій ювілей 70-річчя. Звичайно, із зрозумілих причин гучних святкувань не буде (хіба якщо заразом святкуватимемо перемогу), тож вирішили привітати з нагоди професійних свят колективи , людей, які протягом всіх 70 років щоденно забезпечували комфортне життя та розвиток в міста.

Ярина ЯЦЕНКО, міський голова м. Новий Розділ

Схожі повідомлення

Blockbuster cinema Новий Розділ (у приміщенні  МБК “Молодість”, 2-й поверх) запрошує у світ кіно

admin3

Дякую всім, завдяки чиїй праці відбувся “Сімейний фестиваль”

admin3

Відійшов у вічність засновник хірургії в Новому Роздолі Євген Антонович МЕЛЬНИЧУК

admin3

8 листопада у Новороздільській громаді стартує опалювальний сезон

admin3

Вокальна студія Ірини Чернової – знову високі нагороди

admin2

“ТРИЗУБ” вшанував День Героїв

admin2