16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

«Знахідка» Ольги Берези

«Знахідка» – так називається нова дитяча книга знаної і активної новороздолянки Ольги Берези. «Знахідку» цю знайшла ще у дитячі роки старшої донечки Наталки, коли Святий Миколай подарував малечі уміло змайстровану Мишку, а мама вечорами розповідала їй про неї багато цікавих на ходу складених оповідок. І лише через роки «Знахідка» стала книгою – цікавою, захоплюючою і барвистою. Бо сірі малюнки, які мама колись малювала прости олівцем, син Андрій, закінчивши академію друкарства, зробив кольоровими. Взагалі сім’я – основна мотивація письменниці, поетки і рукодільниці Ольги: її діти Наталя, Андрій і Юрій, її онук Данилко, чоловік і мама чоловіка.

І вони всі щиро підтримують свою обдаровану маму. І гордяться нею. Можливо, корені успіху ростуть з дитинства? Бо ж була Олечка, як згадувала завідувач дитячого садочка «Берізка» Ольга Віщук, де і працювала мама Олі, любленою і плеканою дитиною, завжди у найкращих вишиванках та з пишними бантами (така тоді була мода). Хист до вишиванки Оля таки перейняла від мами. Але у своєму творчому розвитку пішла ще далі…


Гостинно, цікаво і дружньо було у дитячій бібліотеці Нового Роздолу 2 серпня на презентації дитячої книги «Знахідка». Було багато чудових емоцій, обіймів та усмішок… Юні читачі захоплювалися непосидючою мишкою, дякували авторці, відгадували запитання вікторини, отримуючи сюрпризи-дарунки від Ольги Берези та смакували дарованими нею ласощами.
Дитячі забавлянки організувала Сіра Мишка, яка і представила нову книгу, – мишка-актор Галини Приріз, директора КЗ «Публічні бібліотеки» Новороздільської міської ради і неперевершеної поетеси та акторки. Сипала запитаннями та доповненнями: «Звідки черпаєте натхнення та ідеї, пані авторко? – Мене надихають люди, просто перехожі, їх усміхнені очі, несподівані думки, діти на майданчиках, щасливі родини, почуті мимохіть приємні розмови, несподівані пригоди».


Дитяча радість у очах і щире захоплення – це результат знахідки, яку вони знайшли для себе. А автор – знайшла те, що не загубилося за роки, і подарувала це дітям, як частинку знайденого щастя.
А на пам’ять – традиційно спільне фото….

Схожі повідомлення

До уваги бізнесу: ТОВ «Нафтогаз Тепло» оголошує про старт відкритих торгів на придбання запірної арматури у м. Новий Розділ!

admin3

Слово про відомого громадянина і патріота  Івана ВОЙЦЕХІВСЬКОГО з нагоди його 97-річчя

admin3

Пишуть наші друзі зі Старобільська. Народження під обстрілами

admin2

“Нафтогаз Тепло” подав графік відключень електроенергії у Новому Роздолі на березень – на випадок виникнення дефіциту

admin2

Ярослав ЛЕСЮК: “Практично щодня персонал дільниці з ремонту та обслуговування електропідстанцій задіяний на ревізії та поточних ремонтах

admin3

19 грудня: фотосесія з «Резиденції св. Миколая», яку підготував п’ятикласник ЗОШ №3 Роман СЕМЕГЕН

admin3

Залишити коментар