16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

В Івано – Франківську дівчача команда нашої ДЮСШ завоювала друге місце в турнірі на Кубок Позашкілля з волейболу!

4 березня в  спортивному залі ліцею №23  відбувся  КУБОК  ПОЗАШКІЛЛЯ з волейболу серед дівчат 2010р.н. і молодших, у якому взяли участь команди ВК”Олімпія-ДЮСШ-2″ (м.Івано-Франківськ), ДЮСШ м. Снятин (Івано – Франківська область), ВК «Полісянка» (м. Житомир) та  Новороздільської ДЮСШ. Престижні змагання відбулись за підтримки міського голови Івано – Франківська Руслана Марцінківа, ГО «Спорт для всіх» та Управління позашкільної освіти Івано – Франківської територіальної громади. 

Слід відзначити, що новороздільська команда волейболісток ДЮСШ потрапила на турнір завдяки ініціативі знаного тренера відділення волейболу ДЮСШ Сергія Краснопольського. Зокрема, на початку березня під час спілкування з колегами з ВК «Олімпія»  Сергій Миколайович дізнався  про Кубок Позашкілля. Принагідно, тренер ВК «Олімпія»  запропонував  взяти участь в турнірі і команді Новороздільської ДЮСШ. Звісно, як кажуть, хто б відмовився від такої пропозиції!

Тож у наступні декілька днів С. Краснопольський, заручившись підтримкою начальника Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради Володимира Засанського (до речі, Володимир Іванович особисто відвідав турнір і палко підтримував під час турнірних матчів новороздільчанок) та сприянням міського голови Ярини Яценко у  наданні автобуса «Школярик»  для поїздки нашої команди у Івано – Франківськ, почав із своїми підопічними прискорений тренувальний процес, аби гідно виступити на змаганнях.

І, власне, новороздільські волейболістки виправдали довір’я тренера: двічі із «сухим» рахунком 3:0 перемогли команди з обласних міст –  ВК «Олімпія – ДЮСШ –2» та ВК «Полісянка», зазнавши  у вкрай впертій грі з командою із Снятина єдиної поразки з рахунком 1:2. До речі, ця команда і стала володаркою Кубка Позашкілля.

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Звітували новороздільські рятувальники: підсумки і зміни позитивні

admin3

Глибокі співчутття… Загинув воїн з Нового Роздолу

admin2

Новороздільська громада – графіки відключень

admin2

Сторожам 6 років не доплачували через підробку документів

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 12.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Реконструкція початку Алеї Героїв триває

admin2

Залишити коментар