16.5 C
Lviv
01.12.2023
Новороздільська ОТГ

ДМЗ “Карпати” на Форумі В2В

Нові проєкти не за горами – стверджує команда ДМЗ «Карпати», яка побувала на українсько-чеському B2B форумі

Під час заходу обговорили нові можливості для кооперації і співробітництва.

Участь у Форумі взяли близько 100 учасників: представники бізнесу України та Чехії, бізнес асоціації та представники державної влади обох країн.

Метою Форуму стало обговорення питання двостороннього співробітництва між Україною та Чехією в торгівельному напрямку, а також кооперація та пошук нових рішень для експортоорієнтованого бізнесу України. В рамках Форуму відбулася презентація офісу CzechTrade у Львові; Мартін Поспішіл презентував підтримку для України від Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Під час Форуму український та чеський бізнес мали чудову нагоду провести перемовини у форматі В2В.

Також вже зовсім скоро чудові новини , які були обговорені в рамках зустрічі, для представників машинобудівної сфери не лише Львівщини, але й всієї України.

Схожі повідомлення

Волонтерська спільнота “МИ РАЗОМ” просить небайдужих долучитися до збору коштів , які так необхідні для придбання матеріалів на МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ !!!!!

admin3

Заборгованість по зарплаті працівникам «Водоканалу» частково виплачено. Утім, є нюанси, тому це питання буде обговорено на рівні керівництва міської ради і ТОВ «Енергія – Новий Розділ» на початку тижня

admin3

Новороздільська ОТГ на Львівщині – третя громада в Україні, що приєдналася до «Лідер у Мені»

admin2

Малюнок новороздільчанки – призер Всеукраїнського конкурсу

admin2

Змагання з настільного тенісу, присвячені Дню міста, були вражаюче напруженими. Перемогли – сильніші та вольові спортсмени

admin3

Творча співпраця Нового Роздолу і Старобільська розвивається

admin2

Залишити коментар