16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

На турнірі у Львові усі боксери  команди Новороздільської ДЮСШ у своїх категоріях здобули призові місця!

4 березня у місті Львові проводилась відкрита першість боксерського клубу “Гетьман”, у  якій взяли  участь боксери зі Львова, Долини, Стрия, Миколаєва та Нового Роздолу. Новороздільську ДЮСШ представляли три боксери, які в своїх вагових категоріях здобули призові місця. Зокрема, перше місце завоював Остап Гуменний, 2007 р. н., другі місця посіли Денис Сич, 2007 р. н.,  і Максим Гринчишин, 2008 р.н.

Наступні змагання теж пройдуть у Львові, де в квітні відбудеться обласний чемпіонат серед юнаків.  Тож спортсмени відділення боксу Новороздільської ДЮСШ інтенсивно готуються до престижного турніру.

Тарас КУРЛЯК, тренер

Схожі повідомлення

Пластові спільноти Нового Роздолу, Миколаєва разом з туристами-краєзнавцями Новороздільського БДЮТ та активними мандрівниками підкорили гору Пікуй!

admin3

ДТП в Берездівцях. Чим завершилося?

admin2

Перший в житті футбольний турнір найменших вихованців АФ “Розділля”!

admin3

Станківці-Тужанівці-Підгірці: адміністративний “портрет”

admin2

Гравець ФК “Новий Розділ” Юрій МУЗИКА очолює список бомбардирів Першої ліги Львівської області

admin3

Правове регулювання спільної власності кількох осіб на земельну ділянку

admin2