16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Очільник ЛОДА визнав: Новороздільська ТЕЦ не готова до опалювального сезону

Робоча група Львівської облдержадміністрації минулого тижня перевірила Новояворівську та Новороздільську ТЕЦ на готовність до роботи  в осінньо-зимовий період. За результатами перевірки  вищевказані ТЕЦ не готові до опалювального сезону 2021/2022.

Про це зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький під час засідання Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів до опалювального сезону 6 серпня під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

“Щодо стану ремонту та заміни теплових мереж Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ, затверджений план заходів з підготовки до роботи в  осінньо-зимовий період у повному обсязі не виконується. На жаль, люди переведені на триденний робочий тиждень, відбувається скорочення, назад цей колектив буде повернути важко. Щодо Новороздільської ТЕЦ,  дочірньою компанією-управителем НАК “Нафтогаз України” ТОВ «Нафтогаз Тепло» не проведено поточний ремонт парового котла, не завершено  ремонт парової турбіни, не здійснено випробування котлів після ремонту, не відновлено  теплової ізоляції теплових мереж, не здійснено повірки засобів вимірювальної техніки”, – зазначив Максим Козицький.

За його словами, також комісія зафіксувала відсутність на складах ТЕЦ матеріально-технічних засобів та засобів індивідуального захисту для належної підготовки до опалювального сезону.

Максим Козицький наголосив, що ЛОДА звернеться до НАК “Нафтогаз України” та Кабміну щодо виділення фінансування для підготовки Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ до опалювального сезону.

“Сподіваємось на конструктивну співпрацю облдержадміністрації з Кабінетом Міністрів та НАК “Нафтогаз”, щоб Новояворівськ та Новий Розділ повноцінно та без проблем ввійшли в опалювальний сезон. Люди, їх добробут та комфорт є нашим спільним завданням”, – зазначив Максим Козицький.

Схожі повідомлення

Новороздільські каратеки повернулися з Тернополя з нагородами

admin2

ВІТАЙМО НОВОРОЗДІЛЬСЬКИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

admin3

Станківці-Тужанівці: Народний Дім

admin2

Міський “загс”, міський “пологовий” і демографія у Новороздільській громаді

admin2

КНП «Новороздільська міська лікарня» – звіт за 2022 рік

admin2

Найвища нагорода музичного Олімпу знову завітала у Вокальну студію Ірини Чернової Новороздільського БДЮТ

admin3

Залишити коментар