16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Очільник ЛОДА визнав: Новороздільська ТЕЦ не готова до опалювального сезону

Робоча група Львівської облдержадміністрації минулого тижня перевірила Новояворівську та Новороздільську ТЕЦ на готовність до роботи  в осінньо-зимовий період. За результатами перевірки  вищевказані ТЕЦ не готові до опалювального сезону 2021/2022.

Про це зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький під час засідання Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів до опалювального сезону 6 серпня під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

“Щодо стану ремонту та заміни теплових мереж Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ, затверджений план заходів з підготовки до роботи в  осінньо-зимовий період у повному обсязі не виконується. На жаль, люди переведені на триденний робочий тиждень, відбувається скорочення, назад цей колектив буде повернути важко. Щодо Новороздільської ТЕЦ,  дочірньою компанією-управителем НАК “Нафтогаз України” ТОВ «Нафтогаз Тепло» не проведено поточний ремонт парового котла, не завершено  ремонт парової турбіни, не здійснено випробування котлів після ремонту, не відновлено  теплової ізоляції теплових мереж, не здійснено повірки засобів вимірювальної техніки”, – зазначив Максим Козицький.

За його словами, також комісія зафіксувала відсутність на складах ТЕЦ матеріально-технічних засобів та засобів індивідуального захисту для належної підготовки до опалювального сезону.

Максим Козицький наголосив, що ЛОДА звернеться до НАК “Нафтогаз України” та Кабміну щодо виділення фінансування для підготовки Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ до опалювального сезону.

“Сподіваємось на конструктивну співпрацю облдержадміністрації з Кабінетом Міністрів та НАК “Нафтогаз”, щоб Новояворівськ та Новий Розділ повноцінно та без проблем ввійшли в опалювальний сезон. Люди, їх добробут та комфорт є нашим спільним завданням”, – зазначив Максим Козицький.

Схожі повідомлення

Управління соцзахисту населення змінило графік роботи

admin3

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 28 листопада

admin2

Підсумки особистих змагань з настільного тенісу серед усіх вікових груп, присвячених 70-річчю Нового Роздолу

admin3

Вітання з Днем Незалежності голови Народного Руху України Андрія КОРНАТА

admin2

Новороздільський центр зайнятості і втілений у місті проєкт “Рука допомоги”

admin2

Благодійний концерт на підримку ЗСУ з нагоди Дня молоді у Новороздільському МБК “Молодість”: творча енергія вирувала аж за край!

admin3

Залишити коментар