16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

Іван ФОРМУС: «Опалення було вимкнено в частині кабінетів поліклінічного відділення лікарні, зокрема, і у фізкабінеті, у зв’язку з проведенням ремонтно – відновлювальних робіт, які завершилися 2 лютого»

Насамперед, редакція приємно вражена оперативністю, з якою представник  Новороздільської міської лікарні відреагував на порушену у минулотижневому числі «Вісника Розділля»  проблему (матеріал «Вже 2 тижні у фізкабінеті поліклініки зимні батареї, однак пацієнтам у такій холоднечі надають послуги (?!). Якщо опалення припинено з поважної причини, то чому адміністрація не надасть для процедур тепле приміщення»).

Зокрема, вже у понеділок, 6 лютого, заступник головного лікаря з економічних питань Іван Формус (на фото) надав докладний коментар щодо ситуації із відсутністю опалення:

«По факту відсутності опалення в частині кабінетів поліклінічного відділення, в тому числі фізкабінету, надаю наступну інформацію: опалення було вимкнуто для проведення ремонтно – відновлювальних робіт з 23 .01. 23 по 02.02. 23. Причому роботи проводились в три етапи з тієї причини, що  в процесі  ліквідації однієї частини трубопроводу –  виникали пориви на інших ділянках.

Оскільки в штаті лікарні немає зварника, тому роботи виконувались по мірі надання для виконання робіт газозварювальника з КП ” Розділжитлосервіс”. Окрім того, для ремонту окремих ділянок трубопроводу теплопостачання закуповувались   деталі та елементи у кількості, необхідній для забезпечення ремонту. 

Окремо хочу висловити подяку керівництву КП “Розділжитлосервіс”  Жуку Богдану Любомировичу, Петрашу Павлу Павловича та підприємцю Конику Богдану Степановичу за надану допомогу при проведенні ремонтних робіт».

На завершення поінформуємо мешканців, що після проведеного ремонту опалення у вказаних кабінетах поліклініки Новороздільської лікарні відновлено, а з 8 лютого фізкабінет  приймає пацієнтів. Тож, будьмо здорові!

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі згоріло авто

admin2

Вічная пам’ять!

admin3

“Школярик” – для Новороздільської громади

admin2

Графік вимкнення електропостачання у населених пунктах у 1-й, 2-й та 3-й групах Новороздільської ТГ (діє з 00 год. 17 листопада 2022 року)

admin3

З 11 по 24 квітня – у кінотеатрі BLOCKBUSTER  (МБК «Молодість)  відбудеться прем’єра національного фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА»

admin3

Данило КИЧ – баскетболіст у складі молодіжної збірної України

admin2

Залишити коментар