16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

Учителька НВК ім. В.Труша виграла інтерактивну дошку

Влітку «Всеосвіта» разом з компанією INTBOARD провели мегарозіграш інтерактивної дошки INTBOARD UT-TBI82X. Саме цю дошку рекомендує український мовознавець Олександр Авраменко.

Розіграш відбувся 2 серпня 2021 року. Переможницею стала Віра Бідзінська, вчителька Новороздільського НВК імені Володимира Труша.

Інтерактивна дошка від компанії INTBOARD уже прибула до закладу освіти і встигла порадувати не лише педагогів, а й учнів: за допомогою цього бомбезного інструмента провели перші захопливі уроки.

“Ця креативна річ – дошка майбутнього, яка удосконалить освітній процес і зробить навчання цікавим, продуктивним і якісним. Щиро дякуємо “Всеосвіті!” – висловила вдячність учитель-переможець і її непосидючі учні.

Відео – за посиланням – https://www.facebook.com/virabodya/videos/560900791693062

Працювати з інтерактивною дошкою Віра Бідзінська навчилась під час проходження безкоштовного курсу «Інтерактивна дошка – інструмент сучасного вчителя».

Всі, хто успішно пройшов навчання, дізнались, як працювати з інтерактивною дошкою, а також отримали сертифікат і можливість взяти участь у розіграші дошки.

Розіграш відбувався за допомогою системи random.org серед слухачів курсу, які успішно його завершили до 2 серпня.

На цьому приємні сюрпризи від не закінчуються! «Всеосвіта» готує ще безліч бомбезних розіграшів, конкурсів та акцій.

Уже відкрита всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта – Осінь 2021», учасники якої можуть потрапити у Книгу рекордів України. Реєструйте своїх учнів та підкорюйте нові вершини.

Схожі повідомлення

Нічна бійка біля “китайської стіни”…. Чи знайдуть винних?

admin2

Сила слова і сутності людської

admin2

Від нашої громади відправлено чергову волонтерську допомогу військовим, котрі воюють з кацапами на Авдіївському напрямку

admin3

Нові прапори до Дня міста

admin2

Військові хірурги роблять дива. Один з них – новорозділець

admin2

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 6 грудня

admin2

Залишити коментар