16.5 C
Lviv
26.09.2023
Новороздільська ОТГ

Учителька НВК ім. В.Труша виграла інтерактивну дошку

Влітку «Всеосвіта» разом з компанією INTBOARD провели мегарозіграш інтерактивної дошки INTBOARD UT-TBI82X. Саме цю дошку рекомендує український мовознавець Олександр Авраменко.

Розіграш відбувся 2 серпня 2021 року. Переможницею стала Віра Бідзінська, вчителька Новороздільського НВК імені Володимира Труша.

Інтерактивна дошка від компанії INTBOARD уже прибула до закладу освіти і встигла порадувати не лише педагогів, а й учнів: за допомогою цього бомбезного інструмента провели перші захопливі уроки.

“Ця креативна річ – дошка майбутнього, яка удосконалить освітній процес і зробить навчання цікавим, продуктивним і якісним. Щиро дякуємо “Всеосвіті!” – висловила вдячність учитель-переможець і її непосидючі учні.

Відео – за посиланням – https://www.facebook.com/virabodya/videos/560900791693062

Працювати з інтерактивною дошкою Віра Бідзінська навчилась під час проходження безкоштовного курсу «Інтерактивна дошка – інструмент сучасного вчителя».

Всі, хто успішно пройшов навчання, дізнались, як працювати з інтерактивною дошкою, а також отримали сертифікат і можливість взяти участь у розіграші дошки.

Розіграш відбувався за допомогою системи random.org серед слухачів курсу, які успішно його завершили до 2 серпня.

На цьому приємні сюрпризи від не закінчуються! «Всеосвіта» готує ще безліч бомбезних розіграшів, конкурсів та акцій.

Уже відкрита всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта – Осінь 2021», учасники якої можуть потрапити у Книгу рекордів України. Реєструйте своїх учнів та підкорюйте нові вершини.

Схожі повідомлення

Вітер жбурнув ялинку у селищі

admin2

«Lviv One Day»: команда АФ “Розділля” за результатами зіграних матчів в групі посіла ІІІ місце, а за підсумками турніру – V місце !

admin3

Збір! На тепловізор – для новороздільського воїна!

admin2

Квіткові композиції на Березинському кільці – красиво і креативно

admin2

Пам’яті колеги – Галини Степанівни ФІЛІП’ЮК

admin3

У неділю – звіт міського голови

admin2

Залишити коментар